piątek, 14 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

bflexy1B-FLEXY to jedna z najpopularniejszych metod aparatowego modelowania sylwetki i walki z cellulitem. Swoją popularność zawdzięcza efektowi B-Flexy.

 

Efektywnie – rezultaty zostały nie tylko obiektywnie potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi, ale także subiektywnie, przez miliony klientów – sprawdź sam! Większość specjalistów kosmetologów wierzy, że masaż B-Flexy jest najbezpieczniejszą alternatywą dla liposukcji (chirurgicznego usuwania tkanki tłuszczowej).

 

Wygodnie – bezbolesne, delikatne, ale jednocześnie dogłębne działanie pozwala czerpać przyjemność z zabiegu i rozkoszować się efektem relaksu.

 

Fizjologicznie – aktywacja procesów metabolicznych, stymulacja tkanek w ciele odbywają się całkowicie naturalnie. Masaż B-Flexy zapewnia nie tylko rezultat estetyczny, ale także wzmacniający oraz leczniczy.

 

Podstawowe informacje o urządzeniu

Działanie aparatu B-Flexy może zostać opisane w następujący sposób:

Pod wpływem podciśnienia w głowicy zasysana jest fałda skóry z tkanką tłuszczową, w której naczynia limfatyczne i żylne ulegają czasowemu rozszerzeniu. To przyspiesza proces odprowadzania płynów oraz toksyn z przestrzeni międzykomórkowej, pobudza procesy odbudowy elastyczności skóry, redukuje podskórną warstwę tłuszczu.

Podczas tego relaksującego i głębokiego masażu całe ciało jest poddane silnej stymulacji, mięśnie są napięte, aktywny jest przepływ krwi , tak że każdy centymetr ciała "oddycha".

 

Informacja dla klientów masażu B-Flexy

Masaż próżniowo-rolkowy aparatem B-Flexy jest bezbolesny, bezpieczny i przynosi widoczne rezultaty w krótkim czasie. Efekt estetyczny zostaje osiągnięty po 3-5 sesjach i jest pogłębiony po wykonaniu 10 sesji.

Zaleca się wykonywanie 2 do 3 sesji w ciągu tygodnia.

Aby osiągnąć pożądany efekt, należy przestrzegać reżimu konsumpcji wody; zapotrzebowanie na ilość spożywanych płynów w ciągu dnia wzrasta 1,5-2-krotnie. Niezbędne jest także powstrzymanie się od spożycia pokarmów na 2 godziny przed zabiegiem i 2 godziny po zabiegu.

 bflexy3

Wskazania

- nadwaga

- cellulit, miejscowe złogi tłuszczu

- rozstępy

- konieczność przywrócenia sprężystości mięśni oraz jędrności i kolorytu skóry

 bflexy2

Dzięki bardzo dobremu efektowi limfodrenażu, masaż rolkowo-próżniowy znajduje szczególne zastosowanie przy cellulicie I i II stopnia, gdzie partie ciała dotknięte cellulitem charakteryzują się wysokim stopniem nagromadzenia płynów. Próżnia i wałki w tym wypadku prowadzą do rozciągnięcia tkanki łącznej bez uszkadzania ścianek drobnych naczyń i równomiernej dystrybucji płatów tłuszczu pod skórą.

 bflexy4

Przeciwwskazania

- przeciwwskazania ogólne związane z terapią fizyczną

- zakrzepowe zapalenie żył

- kamica żółciowa i kamica moczowa

- niewydolność serca

- ciąża

 

Cena Obejmuje:

- dostawę do Państwa ośrodka

- szkolenie

- kostiumy

- filtr

- szczotki do silnika

 bflexy5

Różnice pomiędzy wersją Premium a Basic

- funkcja Turbo

- gwarancja 24 miesiące

- wydajność turbiny – 20 000 obrotów / minutę

 

Więcej na: http://b-flexy.lt/

 

 

Oceń ten artykuł
(17 głosów)