środa, 19 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Jasne i stylowe wnętrza kliniki, rodzinna przyjazna atmosfera i grono profesjonalistów – lekarzy i kosmetologów są przystanią dla osób, które pragną odpocząć od codziennych obowiązków i zadbać o urodę. Sześć dniu w tygodniu mozna się tu poddać zabiegom i kuracjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb – od klasycznych i zaawansowanych zabiegów , ujędrniających ciało fal radiowych, laserów po specjalistyczne zabiegi MEDYCYNY ESTETYCZNEJ oraz laseroterapi.

 

Kadra menadżerska

Magda Daszkiewicz

Promotor Zdrowia, Specjalista medycyny estetycznej, dietetyk. Obecnie jest w trakcie opracowań publikacji i przygotowuję się do napisania doktoratu z nauk medycznych. Uzyskała również brytyjskie wykształcenie umożliwiające wykonywanie dodatkowych zawodów medycznych. Założycielka kliniki, manager odpowiedzialny za rozwój 5D CLINIC. Autorka rewolucyjnego program motywacyjno-odchudzającego – Projekt 5D.

 

Lekarze

Lek. med. Mateusz Mizgalski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Stypendysta programu Erasmus – Bochum, Niemcy. Na codzień pracownik Kliniki Otorynolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie oprócz pracy klinicznej angażuje się w projekty naukowe oraz prowadzi zajęcia z zakresu Otorynplaryngologii dla studentów Wydziału Lekarskiego. Odbywał staż na oddziale Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Kliniki Uniwersyteckiej Charite w Berlinie.

Lek. med. Robert Skibiński

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Skibiński Estetica oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego (wampirzy lifting), nici PDO oraz mezoterapii. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy użyciu preparatów oraz sprzętu najwyższej jakości z dbałością o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

Lek. Anna Stebnicka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im.Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Lekarsko-Stomatologicznym.
W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe na kierunku Medycyna estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w wielu potwierdzonych dyplomami i certyfikatami kursach, kongresach, sympozjach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie medycyny estetycznej.

Lek. med. Maciej Grzyb

Absolwent wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Interesuje się wykorzystywaniem osiągnięć współczesnej medycyny w przeciwdziałaniu fizycznemu starzeniu się. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii potrafi przywrócić skórze utraconą jędrność, zniwelować niedoskonałości i odmłodzić wygląd. W swojej pracy stawia na wydobywanie naturalnego piękna, do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem.

 

Kosmetolodzy

Marlena Reszka

Nazywam sie Marlena Reszka. Jestem kosmetologiem z 5 letnim doswiadczeniem. Ukonczylam studia wyzsze – licencjackie na kierunku Kosmetologia. W pracy kosmetologa pracuje z zamilowania i pasji. Od poczatku swojej kariery zawodowej stawiam na prefosjonalizm. Wykonuje na codzien zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i laseroterapii. Z pelnym zaangazowaniem podchodze do swojej pracy, dbajac przede wszystkim o komfort i dobre samopoczucie swoich pacjentow. W swojej pracy za najwazniejsze uwazam empatie i wlasciwe zrozumienie potrzeb kazdego pacjenta. Tak by mogl poczuc sie wyjatkowo i byl zadowolony ze swojego wygladu zewnetrznego.

Sara Przeszlakiewicz

Kosmetolog z wykształcenia i pasji. Aktualnie jest w trakcie kończenia studiów drugiego stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Interesuje się szeroko pojętym remodelingiem skóry. Prowadzi własne badania na temat terapii łączonych w leczeniu blizn i rozstępów stymulując skórę na poziomie DNA. W swojej pracy specjalizuje się w celowanych terapiach z zakresu dermatologii estetycznej, kosmetyki leczniczej oraz zaawansowanej aparaturowej kosmetologii. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w wielu sympozjach i szkoleniach.

Monika Szlejter

Absolwentka kosmetologii na Wydziale Ochrony Zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach. 5-letnie doświadczenie w zawodzie. Pasjonatka i praktyk w holistycznych terapiach anty-age, laseroterapii, kosmetologii estetycznej oraz trychologii.

Magdalena Lindel

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej z zakresu mezoterapii igłowej oraz laseroterapii. Kosmetologia jest jej pasją, stąd uwielbia zdobywać wiedzę i stale podnosi swoje kwalifikacje. Jej przyjazne usposobienie sprawia, że klientki Naszej kliniki podczas zabiegu mogą złapać oddech i znaleźć chwile dla siebie.

Magdalena Lidwin

Magister kosmetologi. Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W klinice wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapi i radiofrekwencji. Jej praca to pasja, dlatego stałe podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych.

 

Obsługa pacjenta

Karolina Błąd

Ukończyłam technikum turystyczne aktualnie uczęszczam do szkoły kosmetycznej. Jestem uśmiechnięta z poczuciem humoru, pomocna oraz otwarta na nowe doświadczenia. Z przyjemnością nawiązuje nowe kontakty. Moim głównym zadaniem jest dbanie o to by każdy pacjent w naszej klinice czuł się komfortowo.

Monika Kiełbasa

Jestem osobą pogodną i otwartą do ludzi, ale przy tym rzetelną i dokładną. Dbam o dobre samopoczucie Naszych Klientów obsługując ich z zaangażowaniem i zawsze pozytywnym nastawieniem. W pracy szczególną uwagę przykładam do dbałości o dobrą atmosferę i komunikację w zespole. Codzienny kontakt z ludźmi i stawanie naprzeciw wymaganiom Naszych klientów to sama przyjemność, dlatego praca w 5DClinic sprawia mi tyle radości.

Justyna Kasprzyk

Jestem odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów. Mila,zawsze uśmiechnięta oraz pomocna. Wiem,że podstawą sukcesu w każdym zawodzie jest jednak profesjonalizm, na który składa się m.in.fachowa wiedza, odpowiedzialność i zaangażowanie dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje aby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki.

 

Salony

Oddział Wrocław
Tel: 512 562 489
Legnicka 46,
53-110 Wrocław

Oddział Katowice
Tel: 500 666 411
plac Wolności 8,
40-078 Katowice

Oddział Kraków
Tel: 500 666 331
Mała 5,
31-103 Kraków

Strona marki
5dclinic.pl

Projekt 5D
5dprojekt.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 21 lutego 2020 17:19