Wydrukuj tę stronę

BeneXere FILLER ANTIAGE – Innowacyjny zabieg w likwidacji zmarszczek i bruzd mimicznych.

bxe fillerBeneXere  FILLER ANTIAGE – Innowacyjny zabieg  w likwidacji zmarszczek i bruzd mimicznych. Skuteczność w odbudowie architektury skóry!

Kiedy nasza skóra traci odporność  i elastyczność , jest bardziej wrażliwa na dużą ilość mikronapięć mięśni twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne, które stopniowa utrwalają się i przeradzają w głębsze bruzdy. Procesowi temu zapobiega kuracja kosmetyczna  BeneXere FILLER .

 

Działanie zabiegu zainspirowane jest chirurgia plastyczną. Opiera się na specjalnym aktywnym kompleksie składników, który stapią się ze skórą dostarczając składniki w najgłębsza cześć zmarszczek, działając jak autentyczny zastrzyk kosmetyczny, a kompleks peptydów neutralizuje mikro napięcia skóry.

 

Kosmetyki z lini Anty-age z ampułkami dzięki mieszance aktywnych kosmetyków zawierających szlachetne właściwości dają  silne działanie  ujędrniające i relaksujące.

Stanowią  ważną i cenną pomoc do złagodzenia objawów starzenia się skóry i pojawiania się zmarszczek,  przede wszystkim w okolicach czoła , oczu i   ust.

 

KROK I Wykonać demakijaż i zastosować peeling odpowiedni dla typu skóry.

4V-płyn do demakijażu oczu

 1 v – mleczko równoważące

10v – tonik równoważący

St1- peeling/ 8V-krem złuszczający,/ 44V- peeling A.H.A.

 

KROK 2 Wmasować serum anty-age, aż do całkowitego wchłonięcia.

Ani-Age  Filler Serum –FI-3

 

KROK 3 Dla zwiększenia intensywności  zabiegu zalecane jest użycie profesjonalnego sprzętu RF  (Radio Frequency).

 

KROK 4 Anti-age Filler Maska biocelulozowa FI-6

Jest bogata w składniki aktywne , rozluźnia i tonizuje zmniejszając objawy generowane przez zmęczenie. Tworzy to efekt anti-age. Pozostawić  przez 15-20 minut, a następnie usunąć  dotykając  pozostały produkt na twarzy w celu umożliwienia wchłanianie wszystkich składników aktywnych przez naskórek.

 

KROK 5 Nałożyć zawartość ampułki na całą twarz i dekolt z lekkim masażem aż do całkowitego wchłonięcia

Anti-age Skoncentrowany Filler-FI-5

 

KROK 6 Zastosuj krem i masaż do całkowitego wchłonięcia, kładąc nacisk w szczególności na obszary powstawania  typowych zmarszczek

Anti-age Filler Krem FI-2

 

ETAP 7 Zastosuj krem w okolicach  oczu i ust wykonując delikatnie  masaż aż do całkowitego wchłonięcia. – Eye Contour Gel FI-4

 

 

Źródło: http://www.dagracosmetics.pl/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)