czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Dr Dermic – mezoterapia mikroigłowa- odmładzanie i wybielanie

dr dermicAnti aging czy slow aging? Nowe określenie slow aging - czyli spowolnienie procesów starzenia się, wydaję się być bardziej trafne dla terapii odmadzających. Postępowanie w tym nurcie charakteryzuje się działaniem w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnych procesów w naszym organizmie i pobudzanie ich.

 

Wśród zabiegów dających rezultat w postaci poprawy kondycji skóry coraz większą popularnością cieszy się mezoterapia mikroigłowa, która daje nam szerokie spektrum zabiegowe i pozwala na pobudzanie procesów endogennych.

 

Aktywowanie procesu samoregeneracji jest możliwe dzięki wielokrotnemu nakłuciu skóry i stworzeniu bezpiecznego mikrourazu, który wywołuje odpowiedź w postaci mechanizmu bardzo podobnego do kaskadowej odbudowy rany. Bardzo ważne jest wykonanie pionowych nakłuć bez rozdarcia naskórka, taka procedura daje nam gwarancję efektywnej regeneracji i głębokiej przebudowy w obrębie obszaru zabiegowego.

 

Dr Dermic

Automatyczny aparat do mezoterapii mikroigłowej Dr Dermic pozwala na zmianę parametrów nakłuć w trakcie zabiegu. Dr Dermic to najszybszy, bezpieczny i higieniczny aparat do mezoterapii.

 

935 mikrokanałów na sekundę

Unikalny, elektroniczny system mikronakłuć otwiera automatycznie tysiące mikrokanałów.

Głębokość nakłuć jest regulowana automatycznie w zakresie 0,25-2,5 mm. Ustawienie prędkości do 85 na sekundę umożliwia wykonanie aż 935 mikrokanałów na sekundę. W rezultacie wywołuje to zaindukowanie procesu samoregeneracji skóry oraz aktywną stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, zwiększa się jej gęstość, elastyczność i gładkość.

 

Bezpieczeństwo

Aparat Dr Dermic posiada regulację głębokości i częstotliwości nakłuć co zapewnia  bezpieczeństwo zabiegu. Sterylny kartridż jest łatwy w stosowaniu i posiada 11 igieł wysokiej jakości, które idealnie penetrują skórę.

Zastosowana technologia umożliwia wykonanie idealnych nakłuć bez szarpania skóry. Specjalna nakładka zapewnia stabilność igły i jej idealną pozycję.

Zabiegi Dr Dermic intensywnie stymulują regenerację kolagenu, elastyny i metabolizm skóry.

 

Whitelan ®

Mezoterapia stosowana z aktywnymi preparatami Whitelan ® Dermica Switzerald działa jednocześnie wybielająco i przeciwzmarszczkowo. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność kuracji i poprawę w 90% w przypadku pigmentacji, 80% w przypadku starzenia się skóry. Aplikację wykonano na typach skóry II-IV. W terapii stosuje się peeling chemiczny, który przyspiesza odnowę komórkową i rozjaśnia przebarwienia. Specjalna formuła preparatu jest wysoce aktywna i jednocześnie uspokajająca. Produkt zawiera kwasy salicylowy,   karbolowy, T.C.A. oraz retinowy.

Elementem terapii jest są także mikronakucia z zastosowaniem ampułek Whitelan ® , które hamują aktywność tyrozynazy lub Liftigzon, które działają przeciwzmarszczkowo.

Dr Dermic i Whitelam efekty zabiegu:

  • stymulacja wytwarzania kolagenu, odmładzanie, regeneracja skóry
  • redukcja zmarszczek
  • rozjaśnienie przebarwień
  • spłycanie blizn, w tym potrądzikowych
  • wygładzanie skóry, zmniejszanie widoczności porów
  • poprawa elastyczności skóry
  • poprawa kolorytu cery i owalu twarzy

 

Abacosun

www.abacosun.pl

Tel: 58 664 64 51

 

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)