Wydrukuj tę stronę

Medestetyczny zabieg regenerujący i uszczelniający naczynka

medestetyczny zabiegZabieg łączy w sobie mikronakłuwanie skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami pielęgnującymi skórę naczynkową. Dzięki zastosowaniu mikronakłuwania skóry Mezorollerem DMN™ zwiększa się nawet do 1000 razy penetracja składników aktywnych, które wzmacniają i uelastyczniają ścianki naczyń krwionośnych. W efekcie zabieg bardzo wyraźnie poprawia wygląd i komfort skóry dojrzałej i nadreaktywnej, 
z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania. Wprowadzone po fazie „mezo” składniki aktywne, takie jak: eskulina, hesperydyna, rutyna, ruskogenina, heparynopodobny ekstrakt z alg, kwas hialuronowy i pozostałe preparaty tego zabiegu gwarantują długofalowy efekt zmniejszenia zaczerwienienia skóry, jej rozjaśnienie i wygładzenie. Mikronakłuwanie skóry indukuje również syntezę nowego kolagenu, dzięki uruchomieniu procesu gojenia się mikrouszkodzeń naskórka. Uwolnione po mikronakłuciach czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastów, które są „fabryką” produkującą kolagen i elastynę. Jest to proces fizjologiczny, całkowicie naturalny, doskonale naukowo zbadany i wyjaśniony.


Zabieg Anti-Redness Mezo polecany jest szczególnie osobom z widocznymi rozszerzonymi naczynkami
i skłonnością do zaczerwienień. Dzięki zastosowaniu mikronakłuwania już od pierwszego zabiegu widoczne są spektakularne efekty działania nieosiągalne przy tradycyjnym stosowaniu kosmetyków.


Producent:YONELLE beauty concept Zwolińska Chełkowska Sp. j., ul. gen. J. Zajączka 9a/24, 01-518 Warszawa

Dystrybutor w Polsce:YONELLE beauty concept Zwolińska Chełkowska Sp. j., ul. gen. J. Zajączka 9a/24, 01-518 Warszawa

www.medesthetic.yonelle.pl

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)