czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Nowoczesne urządzenia z firmy Kate Beauty Professional- zapewniają sukces w walce z cellulitem i w osiągnięciu wymarzonej sylwetki

Na rynku znajdą Państwo wiele urządzeń, które modelują sylwetkę, redukują cellulit, ujędrniają skórę. Bardzo często nie wiadomo jednak, które urządzenie spełni Państwa i klientów oczekiwania, przyniesie efekty po serii zabiegów. Dlatego firma Kate Beauty Professional oferuje szeroką gamę urządzeń oraz swoje doświadczenie i pomoc w doborze sprzętu, poprawnym łączeniu aparatów podczas zabiegów oraz w zabiegowym marketingu.


 


Z urządzeń do zabiegów ciała propo-nujemy elektrostymulację, platformę Body Fit, koc termiczny, Body Slim-ming oraz dwa nowe urządzenia z tej serii – kawitację do ciała oraz fale radiowe. Urządzenie wykorzystujące fale radiowe ma zastosowanie nie tylko w zabiegach do ciała, ale także w zabiegach odmładzających skórę twarzy. Jest to innowacyjny aparat wykorzystujący diatermię, czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Głowica emitująca fale radiowe wytwarza w skórze głębokie ciepło. Dochodzi do ogrzania kolagenu, co powoduje skrócenie jego włókien i odnowę struktury. Kawitacja jest to penetrowanie komórek silną falą ultradźwiękową. Urządzenie służy do rozbijania i redukcji cellulitu, co powoduje wyszczuplenie ciała. Jest to efektywny sposób na zniszczenie komórek tłuszczowych i zapobieganie efektowi jojo.

Na zakończenie zabiegu, w celu zwiększenia efektów spalania tkanki tłuszczowej, dobrze jest skorzystać z platformy Body Fit. Jest to najbar-dziej efektywna i skuteczna metoda treningowa, wykorzystująca zasa-dę wibracji lipolistycznych. Wysoka amplituda wibracji powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co ułatwia obieg krwi, wspomaga metabolizm oraz redukuje nadwagę i cellulit, usuwając podskórną i wewnętrzną tkankę tłuszczową.

Podsumowując – dzięki urządzeniom z firmy Kate Beauty Professional będą mogli Państwo nowocześnie wyposażyć gabinet. Wszystkie urządzenia będą miały ten sam design, w związ-ku z tym salon nabierze elegancji i wyższego standardu. Szeroka oferta urządzeń pozwoli zaspokoić Państwa wszystkie oczekiwania. Przy zakupie każdego urządzenia otrzymają Państwo w cenie profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonego kosmetologa, co w późniejszym czasie zaowocuje jakością usług wykonywanych w gabinecie.

 

Źródło:

Oceń ten artykuł
(1 głos)