Wydrukuj tę stronę

Projekt dla kobiet, które przeszły mastekstomie piersi

projekt kobietCelem projektu jest zbudowanie świadomości społecznej oraz pomoc kobietom, które tej pomocy potrzebują. Pragniemy utworzyć sieć gabinetów, w których będą świadczone bezpłatne zabiegi z zakresu mikropigmentacji medycznej na najwyższym poziomie, tak by kobiety mogły poddawać się im w pełnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa o efekt finalny.

 

Chcemy rozpropagować informację o tym zabiegu, ponieważ wiele kobiet nie wie nawet, że istnieje taka możliwość. Chcemy dotrzeć do jak największej rzeszy kobiet.

 

Na co dzień spotykamy się z Amazonkami, które mimo olbrzymiej świadomości choroby nie dotarły nigdy do informacji o możliwości rekonstrukcji brodawki za pomocą mikropigmentacji medycznej. Potrzeba rozpowszechnienia informacji jest więc olbrzymia.

 

Jesteśmy firmą szkoleniową – oficjalną placówką edukacji pozaszkolnej wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Od lat prowadzimy kursy z zakresu makijażu permanentnego – mikropigmentacji. Mamy narzędzia pozwalające na dotarcie i przeszkolenie profesjonalistów z całej Polski w zakresie mikropigmentacji medycznej w taki sposób, by mogły tworzyć z nami sieć gabinetów patronackich - Motyli Świadomości, w których kobiety, a w przyszłości również osoby z innymi wymienionymi wyżej problemami będą mogły poddawać się bezpłatnym zabiegom.

 

Z wybranymi gabinetami będziemy podpisywać umowy określające ilość bezpłatnych zabiegów w miesiącu. Nasza firma jako inicjator akcji będzie zajmować się szeroko pojętą promocją projektu, docieraniem do potrzebujących kobiet i kierowaniem ich do konkretnych gabinetów.

 

Będziemy prowadzić oficjalną stronę projektu oraz fan page na Facebooku.

 

Będziemy realizować szkolenia z zakresu mikropigmentacji medycznej, tak by sieć gabinetów rosła. Tym samym pojawi się nowa możliwość świadczenia bezpłatnych zabiegów dla kobiet – będą mogły poddawać się im jako modelki na kursach.

 

Bezpłatne zabiegi dla osób z różnymi zmianami skórnymi wykonywane są w naszej placówce. Powoli brakuje nam jednak rąk do pracy, stąd pomysł by rozszerzyć grono osób pracujących społecznie.

 

Jak w każdej dziedzinie, tu liczy się profesjonalizm i nie ma miejsca na błędy – choroba i tak była ciężkim doświadczeniem, dlatego zależy nam na utworzeniu certyfikowanej sieci – tylko osoby po profesjonalnym szkoleniu z najwyższymi kwalifikacjami będą wpisane na listę gabinetów patronackich.

 

Projekt otwiera szkolenie REKONSTRUKCJA BRODAWKI SUTKOWEJ. Najbliższe szkolenie odbędzie się już w listopadzie 2015 r.

 

W kolejnych odsłonach maskowanie blizn, przebarwień, bielactwa, łysienia plackowatego, odtworzenie czerwieni wargowej po zabiegu rekonstrukcji rozszczepu wargi.

 

Obecnie nawiązujemy współpracę ze stowarzyszeniami Amazonek, fundacjami zajmującymi się sprawami nowotworowymi, oddziałami onkologii piersi, placówkami publicznymi i niepublicznymi zajmującymi się rekonstrukcją piersi.

 

Partnerem akcji jest Sympozjum "Piękno mimo wszystko" poświęcone kosmetologii onkologicznej. Do akcji włączyła się również Fundacja Rozwoju Makijażu Medycznego Kamuflaż oraz Fundacja w Związku z Rakiem. Patronat medialny nad projektem objęła Kosmetologia Estetyczna.

 

Do pomocy włączają się również firmy np. Revitalash Polska, która od 6 lat prowadzi wspólnie z Federacją Stowarzyszeń Amazonki akcję "Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi". Firma Revitalash zaoferowała upominki dla kobiet biorących udział w projekcie.

 

Mamy za sobą już wiele takich bezpłatnych zabiegów, wykonujemy również rekonstrukcję brwi i rzęs, zajęczej wargi, maskowaniem bielactwa, plam naczyniowych i melaninowych, blizn, uzupełniamy włosy w przypadku łysienia plackowatego czy bliznowaciejącego. Mamy doświadczenie w pigmentacji męskiej – brwi, rzęsy, zarost.

 

Motyle Świadomości to projekt z misją, projekt społeczny.

 

Jeśli będą Państwo zainteresowani udziałem w projekcie, bardzo proszę o kontakt, z chęcią opowiemy o szczegółach.

http://www.naturalnypermanentny.pl/motyle-swiadomosci,75.html

Oceń ten artykuł
(3 głosów)