Wydrukuj tę stronę

Therapy cool - patent na szczupłą sylwetkę

therapy cool1

 

 

 

Skuteczne wyszczuplanie i aktywacja metabolizmu z efektem długofalowym

Jeśli Twoi klienci podejmowali już wielokrotne próby odchudzania, a efekty były krótkotrwałe lub mizerne, to doskonałym rozwiązaniem jest opatentowana, hiszpańska metoda Therapy Cool.

Nie tylko niszczy komórki tłuszczowe i modeluje ciało, ale dodatkowo przyspiesza spalanie kalorii i odmładza metabolizm. Therapy Cool to nie jest kolejna obietnica szczuplejszego ciała, tylko metoda bazująca na osiągnięciach i badaniach naukowych oraz genialnej zdolności naszego organizmu do samoregeneracji.

2 kroki gwarantujące powodzenie w walce z kilogramami

 

Skuteczność THERAPY COOL bazuje na zastosowaniu dwóch zaawansowanych metod terapeutycznych:

  • kriolipolizy
  • terapii kontrastami

 

1. Kriolipoliza

Jest to zabieg trwający niecałą godzinę, podczas którego komórki tłuszczowe są poddane działaniu niskiej temperatury. Kriolipoliza w sposób selektywny i kontrolowany niszczy komórki tłuszczowe bez naruszenia otaczających struktur. W odróżnieniu od innych metod, zabieg Therapy Cool wykonuje się bez podciśnienia, tylko z zastosowaniem aplikatorów o dużej powierzchni. Dodatkową zaletą jest możliwość powtarzania zabiegu co 25-30 dni.

Metoda taka pozwala z maksymalną skutecznością eliminować komórki tłuszczowe warstwa po warstwie (docieranie do kolejnych warstw tkanki tłuszczowej, które początkowo są przykryte komórkami zniszczonymi podczas poprzedniego zabiegu). Efekt to szczuplejsze, wymodelowane ciało.

therapy cool2

2. Odmłodzenie i aktywacja metabolizmu

Zmagasz się z dodatkowymi kilogramami?   Jesz racjonalnie, ale Twój metabolizm spowolnił? Poddaj się zabiegom odmłodzenia metabolizmu Therapy Cool.

Twoje ciało zostanie zawinięte w kombinezon i w trakcie zabiegu będzie poddane naprzemiennym zmianom temperatury. Ta prosta w działaniu metoda uruchamia w organizmie skomplikowane procesy naprawcze oddziałując na wszystkie jego funkcje.

Przykładowo w fazie ciepłej następuje intensywne wydalanie toksyn z organizmu. Natomiast w fazie zimnej organizm potrzebuje większej ilości energii, aby się ogrzać. Do tego celu wykorzystuje krew, która pobiera energię, m.in. z komórek tłuszczowych,co skutkuje spalaniem kalorii i zmniejszeniem ich objętości.

Kontrasty są najskuteczniejszą dostępną metodą drenażu limfatycznego, polepszają metabolizm, wyszczuplają i odmładzają cały organizm. Warto nadmienić, ze metoda Therapy Cool znajduje także zastosowanie w rehabilitacji i medycynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej na:

Abacosun tel: 58 664 64 51

http://www.abacosun.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)