niedziela, 11 kwietnia 2021
Miło Cię widzieć!
Oceń ten artykuł
(19 głosów)

Koncepcja

Usuwanie tatuażu bez użycia laseru to pomysł na biznes, który jest odporny na kryzys i mieści się w lukratywnej branży urody/wellness, która według ekspertów, jest nadal obszarem ogromnego wzrostu w porównaniu do innych. Szacuje się, że ponad trzy miliony Polaków posiada jeden lub więcej tatuaży, a 50% z nich będzie chciała usunąć przynajmniej jeden na pewnym etapie swego życia. Często w mediach podkreśla się jak niebezpieczne, bolesne i uciążliwe może być leczenie laserem. Inne praktykowane metody są wątpliwe szczególnie ze względu na brutalną ingerencję w skórę. Zdrowy rozsądek podpowiada, że  nikt nie musi znosić bólu i podejmować ryzyka w celu usunięcia tatuażu. Skinial oferuje obecnie najbardziej efektywną metodę jego usuwania.

Rynek

Osoby posiadające tatuaż 21%
 
Osoby zdecydowane usunąć tatuaż 80%
 
Kobiety 60%
 
Znaleźli nas przez internet 80%
 

Do kogo jest adresowany?

Warunki przystąpienia do franszyzy różnią się od kraju do kraju. Proszę zapytać o indywidualne wymogi w danym państwie. W większości krajów uznawana jest ona za działalność handlową, jednak wiedza medyczna jest przydatna, choć nie wymagana, ponieważ kompleksowe szkolenie zapewni niezbędne umiejętności, aby rozpocząć i prowadzić gabinet Skinial. Studio Skinial można łatwo otworzyć, np. w wolnym pokoju w domu (z niewielkimi modyfikacjami, aby zdobyć akceptację kontroli Sanepidu) lub w gabinecie/salonie na dostępnej przestrzeni jako dodatkowa usługa, jak również można dodać do oferty usług klinik kosmetycznych/medycznych. Po rozpoczęciu inwestycji, nie trzeba wnosić żadnych stałych prowizji ani opłat reklamowych, po prostu kupujesz od nas produkty Skinial potrzebne do zabiegów.

 

studio11.jpg

studio21.jpg

Nasze ośrodki

Firma Skinial została założona w 2011 roku i obecnie jest obecna w 7 krajach: Niemcy, Szwajcaria, Austria, Włochy, Hiszpania, Słowacja, Polska oraz w Australii. Ponad 30 studia i ponad 30 dobrze prosperujących i zadowolonych franczyzobiorców. Nowe kraje już wkrótce.
 

Czy to jest drogie przedsiewzięcie?

Nie! Skinial to możliwość ekonomicznego biznesu o niskich nakładach, co czyni go idealnym do pracy w niepełnym jak i pełnym wymiarze czasu lub dodanie usługi do istniejącej już oferty zabiegów.

Ile trzeba czekać, aby zacząć?

Jeśli posiadasz odpowiedni lokal na gabinet, wszystko może potoczyć się szybko. Przeciętnie studio można otworzyć w ciągu dwóch miesięcy.

Jak mogę znaleźć klientów?

Są tacy, którzy kochają swoje tatuaże i ci, którzy chcą się ich jak najszybciej pozbyć. Osoby, które chcą usunąć swój tatuaż zrobią wiele aby znaleźć Skinial Studio. Pomożemy Ci sprawić aby twoje usługi były znane w twoim regionie, stworzyć własną strona internetowa, która automatycznie wygeneruje połowę klientów. 80% zapytań o udzielenie informacji dotrze do Ciebie z naszej strony internetowej. Pomożemy Ci przy pomysłach na kampanie promocyjne i reklamowe.

Czy mogę uzyskać wyłączność na moim rejonie?

Każdemu franczyzobiorcy zostanie przypisana powierzchnia obejmująca minimum 200.000 mieszkańców (często będzie to więcej), i na taki obszar będzie miał wyłączność. Zanim udzielimy dalszych koncesji franczyzowych w twoim regionie, zawsze w pierwszej kolejności przedyskutujemy to z Tobą. Zasada fair-play wymaga, abyśmy dali wystarczająco dużo czasu na rozwój twojej lokalizacji.

 

 

https://skinial.com/pl