środa, 27 stycznia 2021
Miło Cię widzieć!
Image

CLARENA

CLARENA sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Clareny 2

51-361 Wrocław, Wilczyce

tel. 71 328 07 11

clarena@clarena.pl

 

Mesotherapy Hyaluron 3D Cocktail Ultra-nawilżający koktajl z 3 rodzajami kwasu hialuronowego

mesotherapu hyaluron 3d cocktailUnikatowy program trójwymiarowego nawilżania! Intensywnie nawilżający koktajl substancji aktywnych przeznaczony do wykonywania profesjonalnych zabiegów mezoterapii bezigłowej, skomponowany na bazie dwóch form kwasu hialuronowego – wysokocząsteczkowego Cristalhyal i niskocząsteczkowego Hyacare® Filler CL, które wsparte działaniem Pentavitin®, skutecznie uzupełniają deficyty wody w skórze i zapobiegają jej ucieczce z przestrzeni międzykomórkowych. Preparat wzbogacony Epidermist 4.0 przyspiesza proces keratynizacji, przyczyniając się do przyspieszenia odnowy komórkowej. 

 

Działanie

Hyacare® Filler CL – usieciowany kwas hialuronowy, który zaaplikowany na powierzchnię skóry stanowi idealny wypełniacz zmarszczek, lokuje się wzdłuż ich przebiegu po czym niczym „magnes wilgoci” przyciąga wodę z głębszych warstw dermy i „wypycha” skórę ku górze.

Epidermist 4.0 – morski egzopolisacharyd odpowiedzialny za tzw. hydro-pamięć. Hydro pamięć inicjuje mechanizm pompowania wody z rezerwuarów leżących w głębi skóry.

Cristalhyal – wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ze względu na swój rozmiar nie penetruje w głąb skóry, ale przylega do niej tworząc jednolity film który ogranicza odparowywanie wody z powierzchni naskórka.

 

Pojemność: 30 ml

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)