×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galeria_paprocki_brzozowski is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Wydrukuj tę stronę

Relacja z pokazu Paprocki & Brzozowski z WarszawyDzięki najsłynniejszemu polskiemu duetowi polskich projektantów mogliśmy poczuć powiew wiosny w środku jesieni. Warszawska premiera najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna/lato 2012 przyciągnęła swoją wyjątkowością 11 października całą śmietankę polskiego show-biznesu.


Tylko tego wieczoru piękne wnętrza Auli Fizyki Politechniki Warszawskiej wypełniły kwiaty i melodyjne dźwięki świergotu ptaków. Nie bez powodu, ponieważ jednym z motywów przewodnich najnowszej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski były właśnie kwiaty. Jeśli chodzi o tkaniny na wybiegu dominowały szlachetne jedwabie, szyfony oraz koronki. Nie zabrakło oczywiście kobiecych cielistych kreacji, ozdobionych falbanami i cekinami, które zaprezentowano przy dźwiękach znanego hitu Madonny „Like a virgin”. Ostatnia pokazana część kolekcji stawiała natomiast na wyraźny kolor. Całość była jednak spójna pod względem fasonów i stylistyki oraz zawierała charakterystyczne dla duetu elementy, a jednym z nich były wyraźne asymetryczne cięcia.

 

Idealnie proporcjonalne figury modelek oraz zjawiskowe kreacje dopełniły odpowiednio wystylizowane włosy i makijaż. Tym, który wyczarował klasyczne i naturalne fryzury był słynny krakowski stylista Maciej Maniewski. Wilgotny połysk przywodził na myśl efekt wyjścia z kąpieli i odnosił się do najnowszych trendów tego sezonu królujących na paryskich wybiegach. Uroda modelek została perfekcyjnie podkreślona dzięki rzęsom Secret Lashes. Marka ta jest znana szczególnie z rewolucyjnej metody przedłużania rzęs 1:1 oraz skuteczności w dbaniu o ich wygląd.

 

Na pokazie najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski nie mogło zabraknąć obecności znanych polskich celebrytów. Wśród kreacji gwiazd przeważała nieśmiertelna i klasyczna czerń. Najczęściej fotografowanym gościem była Doda, która postawiła na nieco odważniejszą stylizację łamiącą konwencję grzecznej pensjonarki. Wśród panów wyróżniał się Filip Bobek za sprawą swoich zielonych spodni. A to tylko początek znanych nazwisk, bowiem na premierze pojawiły się m.in. Małgorzata Socha, Tamara Arciuch, Joanna Horodyńska, czy Joanna Koroniewska.

 

Duet projektantów Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego pozwolił nam przekonać się ile piękna może znaleźć się w jednym miejscu i czasie. Minionego wtorkowego wieczoru w zabytkowych wnętrzach Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej mogliśmy się przenieść w naprawdę inny, niezwykły świat.

 

{gallery}galeria_paprocki_brzozowski{/gallery}

Oceń ten artykuł
(1 głos)