poniedziałek, 18 listopada 2019
Miło Cię widzieć!

Targi Look&beauty VISION 2020

Sobota, 4 kwietnia 2020 - niedziela, 5 kwietnia 2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, Głogowska 14, Poznań, 60-734
Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów. W programie imprez znajdziecie: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji i wykłady prowadzone przez ekspertów.
Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na targach kosmetycznych beautyVISION poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas naszych konferencji najlepsi specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić innowacje do Twojego salonu.Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się tysiące nowości! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

Informacje kontaktowe:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.+48612509255