wtorek, 18 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Koloryzacja NaYo - Idealne połączenie dla Twoich włosów

Koloryzacja NaYo - Idealne połączenie dla Twoich włosów

Obecnie uzyskanie pożądanego i trwałego odcienia włosów to tylko początek wymagań klientek. Panie pragną, by ich włosy zostały potraktowane bezpiecznymi produktami naturalnymi pozbawionymi agresywnej chemii, które dadzą im maksymalną ochronę. Jednak z koloryzacją NaYo sprostanie tym oczekiwaniom jest już możliwe.

 

Odejście od chemii


Chemiczna koloryzacja pozostawia opłakane wręcz skutki – szorstkie, matowe, łamliwe, rozdwajające się i wypadające kosmyki. Już wiemy, że ryzyko uczulenia oraz zniszczenia struktury włosa i naturalnych pigmentów nie jest warte podjęcia. Zawarty w farbach szkodliwy amoniak osłabia włosy, sukcesywnie wysuszając i niszcząc ich głębsze warstwy. Z kolei stosowana w większości farb do koloryzacji, parafenylenodiamina (PPD) może wywoływać alergie i doprowadzić do zapalenia skóry głowy. Dlatego też, alternatywą dla chemicznych substancji obecnych w produktach do farbowania włosów jest zastosowanie naturalnych składników. Nie tylko odciążają zniszczone włosy, ale także dają gwarancję upragnionego, trwałego rezultatu kolorystycznego.

 

Bezpieczne i trwałe efekty

Opracowana i wyprodukowana w oparciu o najlepsze pigmenty, technologie i certyfikowane składniki organiczne w zakładach włoskiej, prestiżowej marki Kemon, najnowsza metoda koloryzacji NaYo zapewnia doskonały, trwały efekt. Co ważne, nie zawiera szkodliwego amoniaku ani PPD. Innowacyjna technologia sprawia, że nieustannie wystawianym na działanie zanieczyszczeń i stresu włosom, już podczas koloryzacji zostaje przywrócona zdrowa kondycja. Stają się błyszczące i odżywione. Całkowicie bezwonna koloryzacja NaYo dostępna w salonach Maniewski Hair&Body gwarantuje maksymalną ochronę i łagodność. Zawarty w formule nagietek działa kojąco i łagodząco. Ekstrakt jogurtowy ochrania delikatne włókno włosa i sprzyja zamykaniu jego łuski. Efektem są mocniejsze, przyjemnie miękkie i błyszczące włosy. Natomiast len przywraca właściwą im wilgoć, nawilża je, nadając blask i sprawiając, że w dotyku są przyjemnie aksamitne.

 

Naprzeciw oczekiwaniom świata koloryzacji

Koloryzacja NaYo odbywa się w zaledwie kilku prostych krokach, a co najważniejsze zapewnia 100% pokrycie siwych włosów. Oprócz kremowej i pielęgnacyjnej formuły, NaYo oferuje niezwykle bogatą paletę kolorów - od naturalnych, piaskowych, poprzez bursztynowe, miodowe, kakaowe, na koralowych, jagodowych i miedzianych kończąc. Daje, więc wszystko to czego szukają obecnie wymagające klientki - kompletny pod każdym kątem rezultat. Bowiem NaYo łączy w sobie profesjonalizm, delikatność, ochronę i trwałość. Produkty te w rękach profesjonalisty z Maniewski Hair&Body z pewnością zapewnią klientkom maksimum przyjemności płynącej z pielęgnacji włosów.

 

Autor: Maniewski Hair&Body

 www.maniewski.pl

Oceń ten artykuł
(6 głosów)