Wydrukuj tę stronę

HIFU Prolift

By 27 sierpnia 2017 681

hifu proliftHIFU PROLIFT Mechanizm działania

 

Technologia HIFU pozwala na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

 

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 60-75 stopni C jest w zależności od potrzeby dostarczana do : powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

 

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

 

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.

 

Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu.

 

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Ogromną zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

 

Dane techniczne:

  • częstotliwość – 4/7/10 MHz
  • energia – 0,2 – 2 J
  • kartridże – 1,5 mm / 10 MHz

3,0 mm / 7 MHz

4,5 mm / 4 MHz

8,0 mm / 4 MHz

13 mm / 4 MHz

  • żywotność kartridży – 10 000 linii

 

Więcej na: http://www.abacosun.pl/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Najnowsze od darek