Wydrukuj tę stronę

VEINMASTER - zamykanie naczynek

By 01 marca 2016 2155

veinmasterVeinMaster to doskonałe urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych. Vein Master wykorzystuje technologię fal radiowych. Duzym atutem urządzenia jest niska bolesność zabiegów - nie jest wymagane znieczulenie. Radiotermoliza to skuteczna, szybka i precyzyjna metoda. Intensywność zabiegów jest kontrolowana. 

Dla Państwa klientów, obok niskiej bolesności, bardzo ważny jest fakt, że zastosowana technologia nie wymaga wkłuwania igły. Zabieg jest w pełni bezpieczny, a po zakończeniu terapii klient nie wymaga okresu rekonwalesencji. Odczucie można porównać do szybkiego, delikatnego uszczypnięcia. 

VeinMaster posiada certyfikat CE. Zabieg przy użyciu tego sprzętu może być wykonany w trakcie trwania usługi kosmetycznej lub samodzielnie. Stanowi dodatnią wartość do standardowych usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej.

Technologia ta pozwala wykonać zabiegi w sposób absolutnie nieinwazyjny - bez nakłuwania skóry, elektroda jedynie dotyka powierzchni skóry - podczas zabiegów dochodzi do całkowitej koagulacji naczyń. Zabieg jest bardzo krótki (2-5 sekund i nie wymaga stosowania znieczulenia) W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg - bez konieczności wykonywania serii. Dyskomfort podczas zabiegu jest bardzo mały i dobrze tolerowany przez klientów. 

 

Bardzo wysoka jakość wykonania pozwala na dokładną i precyzyjną pracę, a co za tym idzie dotarcie do struktur docelowych. Specjalistyczne głowice zapobiegają uszkodzeniom naskórka. Sterylna sonda gwarantuje bezinwazyjne i nie pozostawiające żadnych śladów zabiegi.

 

 

Efekty zabiegowe

veinmaster1

 

Dlaczego warto zainwestować w Veinmaster:

 1. Jest to bezpieczna i bezinwazyjna metoda usuwania problemów naczyniowych
 2. Natychmiastowy efekt, widoczny najczęściej juz po 1 zabiegu!
 3. Wysoka jakość wykonania
 4. Precyzyjne i bezpieczne głowice zabiegowe
 5. Metoda, która nie wymaga wkłuwania się w skórę
 6. Nie pozostawia blizn
 7. Niewielka inwestycja - szybki zwrot!

Dlaczego warto kupić w polskim centrum zaopatrzenia kosmetycznego?

 1. Gwarantujemy najniższą cenę - dostałeś(łaś) lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami!
 2. Jesteśmy liderem wyposażenia gabinetów kosmetycznych w Polsce - szczycimy się nienaganną opinią!
 3. Zakupując od nas urządzenie otrzymujesz bezpłatne szkolenie, przeprowadzane na terenie całego kraju i zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby pracowników!
 4. Zapewniamy preferencyjne warunki leasingowe / kredytowe
 5. Słyniemy z szybkiego i sprawnego serwisu

Wahasz się? Zadzwoń, pozwól, aby najbardziej wykwalifikowani specjaliści w naszym kraju doradzili Ci i rozwiali Twoje wątpliwości!

 

Więcej na: http://pczk.com.pl/

 

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Najnowsze od darek