sobota, 04 kwietnia 2020
Miło Cię widzieć!

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii i wykorzystaniu koreańskich elektrod tytanowych typu “mesh”, wytwarzanie wodoru na poziomie 1480 ppb w czasie rzeczywistym stało się możliwe. Urządzenie kosmetyczne H2Sens oprócz oczyszczania skóry służy również do terapii wodorowej. Oznacza to, iż wykonując zabiegi regularnie dbamy nie tylko o wygląd skóry, ale przede wszystkim o jej zdrowie.

Teoria wolnych rodników

Wolne rodniki degenerują zdrowe tkanki w organizmie ludzkim, przyczyniając się do powstawania zmarszczek, obumierania niektórych tkanek i przyspieszając proces starzenia się komórek w ciele ludzkim. Dodatkowo mogą być także powodem powstawania wadliwych komórek, które są odpowiedzialne za tworzenie się różnorodnych, niebezpiecznych chorób takich, jak: nowotwory, czy choroby autoimmunologiczne. Skuteczną metodą walki z wolnymi rodnikami jest z pewnością terapia wodorem przy wykorzystaniu rewolucyjnego urządzenia H2Sens.

Hydroeksfoliacja

Nowoczesny design i zaawansowana inżynieria pozwoliła nam stworzyć super ergonomiczną głowicę do pierwszego etapu zabiegu, jakim jest oczyszczenie skóry ze szkodliwych i niezdrowych dla niej substancji i pyłków PM 2.5.

Dzięki tej głowicy możemy kontrolować cały proces zabiegu. Zmiana ciśnienia podawania i zasysania wody odbywa się na bieżąco po naciśnięciu lub zwolnieniu łopatki w głowicy. Rozwiązanie tego typu chroni skórę pacjenta na jej nadmierne rozciąganie w miejscach wrażliwych, jak również na bardziej intensywną pracę w miejscach, gdzie skóra jest bardziej zanieczyszczona, np. nos i okolice

sens terapia wodore glowica h1

Najskuteczniejsza Terapia Wodorem

Głowica stworzona do dogłębnego “wstrzykiwania” przesyconej wody wodorowej bezpośrednio w otwarte pory skóry.

Wodór działający selektywnie na szkodliwe wolne rodniki natychmiastowo się z nimi łączy i zamienia w czystą jak łza wodę. W tym momencie szkodliwe procesy zostają zatrzymane. Skóra staje się przez to naturalnie bardziej nawilżona i zdrowa. Duża powierzchnia końcówki pozwala skrócić proces terapii do niezbędnego minimum, a trójkątny kształt końcówki pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

sens terapia wodore glowica h2

www.h2sens.pl 

h2sens 

h2sens 1

Oceń ten artykuł
(2 głosów)