czwartek, 24 czerwca 2021
Miło Cię widzieć!

Karboksyterapia Unique Technologie™ - Carboxytherapy Julié

julie carboxyDlaczego karboksyterapia?

Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej wyjątkową skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

 
 
Szerokie spektrum wskazań
  • Redukcja cieni pod oczami 90%
  • redukcja tkanki tłuszczowej 67%
  • redukcja rozstępów i blizn 97%
  • Redukcja zmarszczek 57%
  • Redukcja Callulitu do 90%
  • Redukcja łysienia 77%
  • Redukcja łuszczycy 55%
  • Poprawa wiotkości i skóry 74%
 
Karboksyterapia w sposób spektakularny redukuje cellulit, tkankę tłuszczową, rozstępy oraz cienie pod oczami.


 
Inteligentny interfejs
 
Aparat wskazuje miejsca iniekcji, określa dawkę gazu na jedno wkłucie, samodzielnie reguluje przepływ dla danego wskazania i stopnia zaawansowania, wyświetla kluczowe informacje dla operatora.


 
Bezbolesne zabiegi
 
Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu - zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!
Odpowietrzenie systemu
 
 
Julié została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających. Jednym z nich jest system odpowiadający za oczyszczenie podzespołów urządzenia z zalegającego w nim powietrza, które podane śródskórnie powoduje utrzymujące się obrzęki.


 
Regulacja przepływu CO2
 
Za kontrolę najistotniejszych parametrów zabiegu - przepływu oraz dawki gazu, odpowiada moduł PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150cc/min. PFC® to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.


 
Certyfikat medyczny
 
Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

 

Podwójne filtrowanie gazu
 
W aparacie zastosowano HFS® - jest to dwuetapowy system filtrowania CO2 Istotny dla zachowania najwyższej sterylności aplikowanego gazu.
 
 
 
 
 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)