środa, 19 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

laser shrLaser SHR "Sphinx" to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia na naszym rynku. Urządzenie pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi epilacji, nie tracąc przy tym najważniejszych zalet IPL'a - czyli możliwości wykonywania zabiegów fotoodmładzania, zamykania naczynek, czy usuwania przebarwień. Prezentowany model wyposażony jest w dodatkową głowice do zabiegów liftingujących, a także znacznie ułatwia pracę, ponieważ nie wymaga tak częstych wymian filtrów. Sprzęt fantastycznie wygląda i dodaje prestiżu każdemu gabinetowi kosmetycznemu. 

 

Cechą charakterystyczną "Sphinxa" jest duży, kolorowy wyświetlacz LCD 10,4 cala. Na dotykowym ekranie mamy gotowe programy zabiegowe i widoczne wszystkie niezbędne parametry.

Państwa klienci, obok doskonałych efektów zabiegowych, docenią na pewno wysoki komfort podczas epilacji, która jest niemalże bezbolesna.

 

Funkcje urządzenia

 1. Usuwanie owłosienia (szybsze i lepsze efekty niż w przypadku IPL)
 2. Foto-odmładzanie
 3. Zamykanie naczynek
 4. Usuwanie przebarwień, plam
 5. Lifting 

 

Czym właściwie jest technologia SHR?

SHR (ang. Super Hair Removal) to rewolucyjna technologia usuwania owłosienia, która w ostatnim czasie podbija rynek kosmetologiczny. Technologia ta łączy laseroterapię jak i technologię IPL (Intense Pulse Light). Co najważniejsze technologia ta jest niemal całkowicie bezbolesna! SHR z systemem "In Motion" jest przełomem w trwałym usuwaniu owłosienia. Cały zabieg jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla klienta, a skóra jest dużo lepiej chroniona niż w przypadku użycia IPL, czy Lasera Diodowego. 

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup Sphinxa?

 1. Nowa technologia SHR gwarantująca lepsze efekty zabiegowe niż IPL/E-light
 2. Duży wyświetlacz zapewniający komfortową pracę (Polskie Menu)
 3. Duża powierzchnia zabiegowa głowicy (HR 15x50mm - do epilacji i SR 12x30mm )
 4. Gotowe programy zabiegowe (możliwość ustawienia parametrów na podstawie fototypu skóry, grubości i koloru włosa)
 5. Niemiecka lampa Xeonowa - wydajność do 400 000 strzałów (nawet 10x bardziej żywotny od IPL)
 6. Niemal bezbolesne zabiegi dzięki zastosowaniu wydajnego chłodzenia
 7. Cena - niższa niż w przypadku starszej technologii sPTF !
 8. Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego zapewnia dodatkowo darmowe szkolenie w gabinecie klienta na terenie całego kraju, a także niezbędne materiały reklamowe takie jak ulotki, czy plakaty
 9. Tani serwis pogwarancyjny

Więcej na: http://pczk.com.pl/

 

Oceń ten artykuł
(6 głosów)