środa, 19 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała. Po wykonaniu zabiegu pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych czynności, ciesząc się pierwszymi efektami już po 1,5h po wykonaniu zabiegu!

 

W stosunku do innych, alternatywnych metod , technologia HIFU umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki – wiązka dociera aż do warstwy SMAS!

 hifu1

Zabieg skoncentrowaną wiązką ultradźwięków polega na wytworzeniu szeregu punktów, w których następuje nagły skok temperatury powyżej 60°C. Doprowadzamy dzięki temu do silnego skrócenia włókna kolagenowego, oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez kolejny rok dając efekt silnego liftingu
i napięcia skóry w miejscu zabiegowym.

 

Ulmea SMAS Therapy umożliwia wykonanie punktów odparowania na różnych głębokościach tkanki – od 1,5mm docierając do wierzchnich warstw skóry właściwej, do 4,5mm powodując koagulację tkanki na poziomie warstwy SMAS. Ponadto Ulmea wyposażona jest w kartridż 13mm, umożliwiający efektywną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Zalety terapii Ulmea HIFU

  

 Intuicyjny interfejs

Ulmea posiada jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zabiegowych na rynku. Operator ma możliwość pełnej regulacji wartości energii, odstępów między punktami koagulacji oraz długości linii. Ponadto wykorzystanie systemu PRS ® wpływa na redukcję odczuć bólowych pacjenta podczas wykonywania zabiegu. hifu5

 

Więcej na: https://pczk.com.pl/

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)