Wydrukuj tę stronę

Agnieszka Zapała

agaZałożycielka marki Naturalny Permanentny oraz Mikro Hair - pierwszej w Polsce profesjonalnej kilniki mikropigmentacji skóry głowy.

Od 2009 roku prowadzi firmę szkoleniową. Z makijażem permanentnym związana od kilkunastu lat. Doświadczona linergistka, szkoleniowiec z bogatym doświadczeniem zawodowym, której uczniowie z sukcesem prowadzą własną praktykę linergistyczną. Uczestniczka licznych seminariów i konferencji międzynarodowych. Jurorka w mistrzostwach makijażu permanentnego, autorka wielu artykułów na temat mikropigmentacji na portalach tematycznych oraz w prasie branżowej. Na stałe współpracuje z jedną z największych firm szkoleniowych w Stanach Zjednoczonych, nawiązuje kontakty z czołowymi szkoleniowcami z firm zagranicznych, śledzi trendy rozwoju makijażu na świecie, uczestniczy w szkoleniach i warsztatach zagranicznych.

 

"Praca jest moją pasją, którą pragnę Was zarazić. Pragnę pokazać jak wiele możliwości rozwoju daje mikropigmentacja. Podczas prowadzenia szkoleń staram się przekazać swoje doświadczenie zawodowe z pełnym zaangażowaniem i niezwykle szczegółowo. Służę pomocą po szkoleniach, staram się utrzymywać kontakt z moimi uczniami. Zdaję sobie sprawę z tego jak ważna jest pomoc i wsparcie, zwłaszcza na początku przygody z makijażem. Największą nagrodą są dla mnie relacje z kursantami, obserwowanie postępów w ich pracy i wreszcie fakt, że większość z nich wraca na kursy doszkalające do naszej firmy, co jest potwierdzeniem zadowolenia z poziomu szkoleń oraz chęci rozwoju.

Jestem przekonana, że najbliższe lata będą kluczowe dla rozwoju makijażu permanentnego w Polsce. Zdecydowanie rośnie świadomość klientów oraz osób, które zajmują się, czy też chcą zajmować się wykonywaniem makijażu permanentnego. Obecnie poszukiwane są kursy, które uczą odpowiedzialnej pracy w zawodzie, a cena przestaje być kluczem w wyborze szkolenia. Dziś stawia się nacisk na jego intensywność, pracę praktyczną, profesjonalizm. Zmienia się również podejście do makijażu.

 

Dziś coraz więcej osób poszukuje profesjonalnych salonów, w których bezpiecznie można oddać się w ręce wysoko wykwalifikowanych linergistów potrafiących wykonywać naturalne makijaże. Moim celem jest budowanie silnej pozycji absolwentów Akademii Naturalny Permanentny, tak aby klienci trafiali na zabiegi mikropigmentacji do najlepszych specjalistów i spotkali się z najwyższą jakością usług."

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.naturalnypermanentny.pl/

Oceń ten artykuł
(4 głosów)