Wydrukuj tę stronę

BIO-LIFTING – nowoczesne odżywianie skóry

Bio-lifting to kolejny innowacyjny zabieg jaki można wykonać dzięki maszynie

Over 1031. Wgrany specjalny system operacyjny prowadzący poprzez wszystkie 4 fazy zabiegu jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze. Pozwala na dokładne przeprowadzenie zabiegu z zachowaniem odpowiednio dobranych parametrów do potrzeb skóry klienta.

Zabieg bio-liftingu jest zabiegiem powierzchownym i działa na zasadzie elektrostymulacji skóry. Wykonywany jest za pomocą dwóch szpatuł-elektrod, które w czasie trwania danej fazy delikatnie przesuwane są po powierzchni skóry. Elektrody zwilża się tonikiem lub wodą podobnie jak w przypadku peelingu kawitacyjnego. Przez elektrony zakończone bawełnianymi stopkami przechodzi prąd o niskiej częstotliwości i niskim natężeniu w taki sposób, aby nie wywoływać skurczy mięśni, a jedynie działać w obszarze skóry. Stymulacja, która odbywa się na poziomie mikrokrążenia skórnego zwiększa odżywienie, dotlenienie tkanek i wspomaga regenerację tkanek. Zabieg przyczynia się do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu, wspomaga działanie układu limfatycznego i jego funkcje. Cały proces zabiegowy podzielony jest na 4 fazy-etapy, a w każdym z nich wykorzystywany jest inny rodzaj prądu. Oznacza to, że każdy etap ma określony efekt oraz stosuje się inne pozycjonowanie elektrod. Zabieg bio-liftingu wskazany jest w stanach zwiotczenia skóry, oznak starzenia, rozluźnienia skóry. Likwiduje stres oraz zmęczenie. Jest idealnym zabiegiem dla osób cierpiących na chroniczne zmęczenie i nerwice.

 

Cały zabieg trwa około 40-45 minut:

Faza 1: powoduje zwiększenie krążenia krwi zarówno naskórka jak i skóry właściwej, którą aktywuje system limfatyczny.

400 Hz, Bardzo ostra prostokątna

Faza 2: odżywia i detoksy kuje poprzez pobudzenie i drenaż limfatyczny, wspomaga detoksykację i odżywienie skórę.

250 Hz, Prostokątny ostry

Faza 3 i 4: w tych etapach działa lifting skóry twarzy, następuje redukcja głębokich zmarszczek oraz zachodzi ujędrnianie i zmniejszanie porów.

Faza 3 100 Hz, Delikatne

Faza 4  50 Hz, Bardzo miękki

Już pojedynczy zabieg daje zadowalające rezultaty, natomiast najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii 6-8 zabiegów.

 

Tylko dzięki sprawdzonym i dobrej jakości urządzeniom jakim są z pewnością urządzenia włoskiej firmy Technology można wykonać bezpieczne i skuteczne zabiegi. Produkcja ich odbywa się pod nadzorem naukowców z Medycznego Uniwersytetu w Modenie co daje gwarancję, że wszystkie maszyny są sprawdzane i przetestowane zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i skuteczności działania.

 

 

Źródło:


Oceń ten artykuł
(4 głosów)