Wydrukuj tę stronę

CurcuminX4000 Wysoko Przysfajalna Kurkuma (20-40 razy lepiej), Odporność, Ból,Wątroba, Zdrowa Cera

curcuminx4000CurcuminX4000™ to Kurkuma w kapsułkach (20-45 raz lepiej wchłanialna niż zwykła kurkuma). Z powodzeniem może być stosowana przy schorzeniach układu pokarmowego, immunologicznego, chorobie płuc, problemach z krążeniem, sercem, wątrobą, reumatyzmem, a także przy diecie u pacjentów z chorobami nowotworowymi (180 kapsułek).

Kurkuma jest pozyskiwana z szafranu indyjskiego, który jest powszechnie stosowany w kuchnii indyjskiej, by nadać jedzeniu wyjątkowego smaku i żółtego koloru, tak charakterystecznego dla wielku potraw curry. W badaniach na kurkumie odkryto, że spowalnia lub hamuje działanie enzymów przyczyniających się do powstawania stanów zapalnych (Chainani-Wu, The Journal of Alternative and Complementary Medicine. Luty 2003, 9 (1): 161-168), a zmniejszanie stanów zapalnych w organiźmie jest niezbędne do utrzymania dobrego zdrowia.


Kurkuma na również silne właściwości antyoksydacyjne (zwalczające wolne rodniki), co może chronić komórki przed uszkodzeniem właśnie przez wolne rodniki (Kunchandy, E. Oxygen radical scavenging activity of curcumin. International Journal of Pharmaceutics (1990) 58 (3): 237-240.

Główny problem z kurkumą polegał na tym, że nie wchłaniała się zbyt dobrze w przewodzie pokarmowym. Nowa metoda łączenia molekuł kurkumy (Meriva®curcuma) z fitosomami pozwala na przynajmniej 23-krotnie lepszą jej wchłanialność, dzięki czemu wyniki jej stosowania są wyraźnie i znacząco lepsze od zwykłej kurkumy.

Właściwości antyoksydacyjne, którymi wykazuje się kurkuma mogą być silniejsze niż Witaminy C, do ośmiu razy większe niż Witaminy E i trzy raz tak silne jak nasion z winogron. Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym i przeciwutleniającym kurkuma może wspomagać leczenie wielu schorzeń, a to dlatego, że stany zapalne i uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki są często czynnikami prowadzącymi do wielku problemów zdrowotnych.


Poniżej podajemy kilka przykładów schorzeń i problemów, w których kurkuma może pomóc:

  • Nowotwory (nadmierny rozrost komórek)

  • Nowotwory skóry /różne zmiany skórne

  • Reumatyzm

  • Choroba Alzheimera

  • Zaburzenia układu pokarmowego

  • Choroby płuc

  • Bakterie, wirusy, grzyby i/lub pasożyty

  • Choroby serca

  • Problemy z wątrobą

Każda kapsułka CurcuminX4000™ zawiera 200mg niezwykle dobrze wchłanialnej Curcumy Phytosome, który jak niedawne badania wykazały charakteryzuje się zwiększoną przyswajalnością (od 20-45 razy) w porównaniu do zwykłej kurkumy (przyprawy kuchennej, stosowanej w gotowaniu) 

Kurkuma znana jest od tysięcy lat ze swoich właściwości antybakteryjnych, anty-wirusowych, przeciwzapalnych i przeciwgrzybicznych. Ze wzlęgu jednak na słabą wchłanialność zwykła kurkuma musi byc stosowania w bardzo dużych dawkach, aby usyskać te korzyści wykazane w wielu badaniach na całym świecie. CurcuminX4000™ jest więc odpowiedzią na problem wchłanialności kurkumy, dzięki formule, która pozwala na wysoce efektywną wchłanialność kurkumy.

 

NATURALNE SUPLEMENTY NATURALNIE LEPSZE.

Cała gama produktów Good Health Naturally produkowana i pakowana jest zgodnie z surowymi wytycznymi, ustanowionymi przez Amerykański Federalny Urząd Żywności i Leków (w skrócie FAD), czyli w zgodzie z ‘Good Manufacturing Practices’ czyli Właściwymi Zasadami Produkcji. Możemy zatem gwarantować, że produkty oferowane przez Good Health Naturally są najwyższej jakości.

 

Źródło: http://www.forever-young.pl/

Oceń ten artykuł
(4 głosów)