Wydrukuj tę stronę

Część druga: Strona internetowa krok po kroku

wwwZ pierwszej części lekcji pt. “Strona internetowa krok po kroku” czytelnicy Akademii Versum dowiedzieli się jak odpowiednio przygotować się do stworzenia strony internetowej, a także jak podejść do zakupu domeny i serwera. Nadeszła pora, aby uzupełnić tę wiedzę o kolejne, cenne informacje.

 

Druga część artykułu skupia się na praktycznych aspektach realizacji strony. Analizie poddane zostają różne opcje jej wykonania: samodzielnie, z pomocą specjalnego kreatora lub poprzez zlecenie zewnętrznej firmie. Autorka zwraca uwagę na wszelkie wady i zalety dostępnych rozwiązań, a także koszty każdego z nich.

 

Wskazówki zawarte w tym materiale to doskonałe uzupełnienie pierwszej części, wprowadzającej czytelników w tajniki tworzenia skutecznej witryny internetowej w branży beauty. Lektura całej lekcji zapewnia im z kolei kompleksową wiedzę, która pozwoli na uniknięcie ewentualnych błędów i uzyskanie w pełni satysfakcjonującego efektu. Autorem zbioru praktycznych porad jest Anna Wydra-Nazimek - magister kosmetologii, specjalistka ds. marketingu w branży beauty, autorka kilkuset publikacji w mediach branżowych.

 

Druga część lekcji dostępna jest bezpłatnie w Akademii Versum pod linkiem:

http://www.akademiaversum.pl/strona-internetowa-salonu-salonu-gabinetu-czii/

Oceń ten artykuł
(2 głosów)