Wydrukuj tę stronę

Historia, tradycja, niepowtarzalność - Gigi Cosmetic Labs już w Polsce

gigi_sb1Od czerwca 2014 «Gigi Cosmetic Labs» zagościła na polskim rynku. Oferujemy linie kosmetyczne do każdego typu skóry do zabiegów w salonach oraz sprzedaży, aby utrzymać jak najdłużej efekt po zabiegowy.

Trudno jest dziś wyobrazić sobie współczesne życie bez kremu, makijażu czy innych środków do pielęgnacji skóry. Nowoczesny rynek oferuje nieograniczony wybór różnorodnych produktów. Jak się nie pogubić w tej różnorodności? A może należy zwrócić uwagę na profesjonalne kosmetyki, z których korzystają w salonach? Takie profesjonalne kosmetyki są przebadane, bezpieczne i skuteczne (jeżeli są odpowiednio dobrane to problemu skóry przez kosmetologa).

Jedną z największej światowej sławy firmą jest  izraelska firma GIGI Cosmetic Labs. Od ponad 50-ciu lat izraelska firma produkuje profesjonalne kosmetyki o właściwościach leczniczych.

Sukcesem kosmetyków firmy GIGI Cosmetic Labs to zastosowanie do produkcji wysokiej jakości składników naturalnych oraz nowoczesnych technologii i naukowe podejście do tworzenia produktów kosmetycznych.

Każdy produkt kosmetyczny z firmy GIGI Cosmetic Labs jest poddawany szczegółowej kontroli pod względem jakości leków i kosmetyków, dlatego ta marka jest bezpieczna w kosmetyce.

Skrupulatne podejście do weryfikacji jakości produktów kosmetycznych jest jedną z głównych zalet kosmetyki GIGI Cosmetic Labs. Firma produkcyjna nieustannie udowadnia swoim klientom, że kosmetyki z GIGI Cosmetic Labs z pewnością warte ich uwagi, potwierdzają to certyfikaty jakości ISO 9002, FDA, jak również zaświadczenie wydane przez Ministerstwo Zdrowia Izraela. Ponadto produkty kosmetyczne firmy Gigi Cosmetic Labs są stale badane przez niezależne instytuty dermatologii na całym świecie.

KompozicijaKosmetyki Gigi Cosmetic Labs mają też inne zalety, które odróżniają je z pośród innych produktów marek kosmetycznych:

  • szeroki zakres produktów mających na celu rozwiązania kosmetyczne różnorodnych problemów skórnych , a także utrzymania zdrowia i urody wszystkich typów skóry;
  • stale aktualizowany asortyment produktów oparty na nowych badaniach naukowych;
  • wyjątkowość bezpiecznych peelingów chemicznych marki «Gigi Cosmetic Labs».

 

 

 

Wysoka jakość, poważne podejście do produkcji kosmetyków i nienaganna reputacja – tym się szczyci  Gigi Cosmetic Labs i daje klientom piękno i pewność siebie.

Kontakt:

Daiva Paslavska

tel. 792 671 099

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.gigi-cosmetics.pl

Oceń ten artykuł
(5 głosów)