Wydrukuj tę stronę

Infuzja tlenowa Organic Oxygen

infuzja tlenowaZabieg infuzji tlenowej Organic Oxy to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem dedykowanego cerze serum.
Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologi tlenu hiperbarycznego. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.
Do zabiegu Organic Oxygen wykorzystujemy tylko organiczne produkty emerginC.

 

Opis Technologii:
Infuzja tlenowa Organic Oxygen to amerykańska technologia przebudowy skóry. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

 

Tlenoterapia bez użycia butli tlenowej.
Urządzenie posiada w środku cylindry wypełnione zeolitem, który jest zdolny absorbować azot z powietrza. Dzięki procesowi Pressure Swing Adsorption (PSA) urządzenie uzyskuje czysty tlen medyczny.

 

Jest dużo bezpieczniejsze niż stosowane dawniej butle z tlenem, ponieważ w razie awarii nie zwiększa łącznej ilości tlenu w pomieszczeniu, przez co nie podnosi palności przedmiotów łatwopalnych. Niema również ryzyka eksplozji, które istnieje w przypadku zastosowania starszej alternatywy.

 

Urządzenie jest ekonomiczne i EKO – poza powietrzem nie są potrzebne żadne inne surowce, niskie zużycie mocy i niski koszt produkcji tlenu, którego poziom przepływu możemy sprawnie regulować.

 

 

TO URZĄDZENIE MOŻESZ U NAS WYPOŻYCZYĆ!

 

Źródło: http://www.organicoxygen.pl/

 

Oceń ten artykuł
(7 głosów)