Wydrukuj tę stronę

Innowacyjny zabieg z komórkami macierzystymi

W odpowiedzi na oczekiwania klientów gabinetów kosmetycznych oraz kosmetologów, naukowcy Laboratorium Lanèche opracowali innowacyjne rozwiązanie do zaawansowanej pielęgnacji skóry w gabinetach kosmetycznych. Wiele testów przeprowadzonych na komórkach macierzystych pokazało, że mają one olbrzymie zdolności do regeneracji naszego DNA. Dlatego stworzono zabieg Phyto Cellular Treatment, niezwykle skutecznie stymulujący proces odmładzania skóry. Zabieg Phyto Cellular Treatment na bazie komórek macierzystych może być stosowany do każdego rodzaju cery, jednak najlepsze rezultaty obserwuje się przy cerze dojrzałej i zniszczonej (trądzik różowaty nie jest przeciwwskazaniem).

 

Etapy zabiegu

  • Etap 1: D emakijaż t warzy, s zyi i dekoltu przy pomocy produktów z linii Pre Care marki Lanèche.
  • Etap 2: Peeling Phyto Cellular Peeling (można zastosować w połączeniu z wapozonem), zmyć po ok. 10 min.
  • Etap 3: Phyto Cellular Gel zmieszaj z Phyto Cellular Granules. Mieszankę nanieść na skórę twarzy szyi i dekoltu i pozostawić na maks. 15 min (resztę wmasować).
  • Etap 4: Phyto Cellular Serum – delikatnie wmasować w skórę twarzy, szyi i dekoltu (można stosować z urządzeniem do mezoterapii bezigłowej).
  • Etap 5: Phyto Cellular Mask – nałożyć grubą warstwę maski na skórę twarzy szyi i dekoltu, a następnie pozostawić na ok. 10 min (na resztkach maski można wykonać masaż). Pozostałości zmyć ciepłymi kompresami i stonizować za pomocą toniku Pre Care Vitamin-rich Lotion.
  • Etap 6: Aplikacja kremu końcowego.

 

macierzyste_jablkaDopełnieniem zabiegu są kremy Phyto Cellular  na dzień i na noc do stosowania w warunkach domowych. Pozwalają one na zachowanie rezultatów zabiegu przez jeszcze dłuższy czas. Do zabiegu użyto komórek macierzystych pochodzących z rzadkiego gatunku jabłek ze Szwajcarii – Uttwiler Spätlauber. Odmiana ta jest bogata w składniki odżywcze, białko i komórki macierzyste, a unikalna kompozycja składników zapewnia jabłkom długą żywotność.

Komórki macierzyste pochodzące z tych jabłek posiadają wysokie właściwości regenerujące. Na jabłkach Uttwiler Spätlauber przeprowadzono wiele testów. W trakcie jednego z pierwszych testów szybko stało się jasne, że komórki macierzyste posiadają wysoki stopień żywotności (w stężeniu zaledwie 0,01% Spätlauber a ktywność l udzkich komórek macierzystych wzrasta o 80%!).

Ekstrakt z jabłoni domowej – Malus Domestica (pochodzący z Uttwiler Spätlauber), który został wykorzystany w zabiegu, sprawia, że stan warstwy zawierającej ludzkie komórki macierzyste ulega znacznej poprawie. Komórki macierzyste zostają utrzymane lub przywrócone do dobrego stanu, skutkując poprawą wyglądu skóry. Zdrowe komórki macierzyste zapewniają zdrową i piękną skórę. Proces starzenia się zostaje znacznie spowolniony.

Skutki stresu zostają zredukowane, a długotrwałe zmarszczki widocznie płytsze. Zabieg na bazie komórek macierzystych Phyto Cellular Treatment to fantastyczne rozwiązanie przeciwko procesom starzenia się skóry.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)