Wydrukuj tę stronę

Kolejna rewolucja na rynku kosmetycznym

kolejna rewSposób zastosowania kremu No1 Lift

 

Konieczna kolejność w tworzeniu makijażu

Krem No1 Lift

Krem pod oczy

Kosmetyki do makijażu

 

 1. Zalecane jest dokładne zmycie makijażu, cera powinna być czysta i sucha
 2. Na dłoń nanieść krem ( jedna aplikacja wystarcza na oboje oczu )
 3. Rozprowadzić krem wcierając pod okiem ( w dolinie łez ), rozpoczynając od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, kończąc delikatnym wklepywaniem miejsca aplikacji. Krem przeznaczony jest do stosowania okolic oczodołu.
 4. Zaczekać aż krem całkowicie wyschnie, w trakcie wysychania kremu No1 Lift odczuwalne bedzię uczucie naciągania skóry. W zależności od osoby jest to indywidualne u jednych mocniejsze u drugich słabsze uczucie ściągania. Bedzie to trwało około 3-5 minut, podczas całego procesu nie należy używać mimiki twarzy (rozmawiać, śmiać się, ) poniważ rozprowadzony krem wysychając tworzy siateczkę krzemową, która musi być równa.
 5. Po całkowitym wyschnięciu kremu No1 Lift może występować :
  a. dosyć duże ściąganie skóry, efekt ten bardzo łatwo możemy zmniejszyć wklepując klasyczny lekki krem pod oczy. Najlepszym kremem jest krem w postaci żelu. Zbyt duża ilość kremu pod oczy obniża efekt liftingu. Po zastosowaniu kremu pod oczy należy pozwolić mu żeby się wchłoną.
  b. może także pojawić się biała mgiełka , czego powodem jest zbyt duża ilość kremu No1 Lift. Usunąć ją można za pomocą kremu pod oczy. Każdy stosujący krem No1 Lift po kilku razach bedzie wiedział jaka ilość jest dla niego wystarczająca.
  c. Nie można wcierać kremu pod oczy ponieważ możemy wytrzeć film który utworzył krem No1 Lift
 6. Po wchłonieciu się kremu pod oczy możemy nakładać makijaż.

Kosmetyków na rynku mamy bardzo dużo, indywidualnie można przetestować działanie kremu No1 Lift nakładając go na gotowy makijaż. Tak jak wspominiano wcześniej jest to indywidualna sprawa i nie jest zgodna z zaleceniami producenta. Wynikiem nałożenia No1 Lift na makijaż może być zwarzenie się kosmetyków.

Krem testowaliśmy na całej powierzchni twarzy efekty były rewelacyjnie , pięknie wygładza także blizny,

Ale jest jedno ale. W miejscach gdzie cera bardzo mocno pracuje ( np. policzki broda, okolice ust, szyja, czoło ) siateczka krzemowa którą utworzył No1 lift może być narażona na zbyt mocne naciąganie powodem czego zostanie rozerwana.

Jak najbardziej polecam przetestowanie go na innych partiach twarzy.

 

Więcej na: www.diangelocosmetics.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)