Wydrukuj tę stronę

Najmniejszy i najszybszy – Steamjet, autoklaw nowej generacji!

najm najszyb3Salon kosmetyczny to miejsce, z którego Klientki wychodzą „piękniejsze”, dlatego od miejsc takich domyślnie oczekuje się sterylności i porządku. Poczucie bezpieczeństwa i sterylności to jedna z głównych cech, która zmienia nowego Klienta w Klienta stałego. Poza tym oczywiście kluczowe są umiejętności osoby wykonującej zabieg, oraz jej podejście do Klienta.

 

Wg danych Światowej Organizacji Zdrowia ponad 2 mln ludzi na świecie jest zakażona Wirusem Zapalenia Wątroby. Zarazić można się bardzo prosto i szybko, niestety…

 

Gwarancją bezpieczeństwa jest przeprowadzanie procesów sterylizacji narzędzi, przy użyciu autoklawów.

 

najm najszyb1Nowoczesnym rozwiązaniem spełniającym wszystkie wymogi Sanepidu jest autoklaw Steamjet z firmy Enbio Technology.

 

Posiada klasę B, spełnia wymogi prawne i jest zaklasyfikowany do urządzeń medycznych. Zajmuje bardzo mało miejsca w przeciwieństwie do innych autoklawów dostępnych na rynku. Cały proces sterylizacji trwa tylko 15 minut, co czyni go najszybszym urządzeniem tego typu. Mimo zaawansowanej technologii i stylowego designu autoklaw jest obecnie najtańszym tego typu urządzeniem na rynku, kosztuje 3942 zł brutto.

 

najm najszyb2

Obsługa jest intuicyjna i nie wymaga żadnego dodatkowego przeszkolenia.

 

Wszystko czego potrzeba do uruchomienia urządzenia to standardowe gniazdko elektryczne oraz pojemnik z wodą destylowaną.

 

Sterylizacji można poddawać narzędzia w woreczkach papierowych lub luzem, w obu przypadkach proces trwa zaledwie 15 min, i czas ten obejmuje również suszenie. Dostępne są 2 programy: 121 oraz 134 st.

 

najm najszyb4Autoklaw ten odróżnia się wyglądem od urządzeń konkurencyjnych, znacznie droższych. Posiada ekran dotykowy, finezyjny design, różne kolory obudowy, podkreślając nowoczesność całego gabinetu. Urządzenie nie wymaga zgłoszenia do Urzędu dozoru technicznego.

 

Zastanawiając się wiec nad tym co wybrać: płatną sterylizacją zlecaną na zewnątrz czy własny autoklaw, odpowiedź jest raczej jasna. Zwłaszcza, że urządzenie dostępne jest w leasingu za około 130 zł/mc.

 

 

  Źródło: http://enbiogroup.pl/steamjet/

 

 

Oceń ten artykuł
(10 głosów)