Wydrukuj tę stronę

Nowy system franczyzowy dla salonów kosmetycznych

 

Otwórz się na nowe możliwości: franczyza ABACOSUN

 

Marka Abacosun wprowadza rewolucyjną ofertę franczyzową, która pozwala czerpać salonowi maksymalne korzyści przy minimalnych opłatach. To pierwszy tak elastyczny program na rynku usług kosmetycznych. Gwarantuje on profesjonalną pomoc przy otwieraniu i prowadzeniu gabinetu, a co najważniejsze jest skierowany zarówno do małych, jak i dużych obiektów.

 

Wyróżniającą cechą franczyzy Abacosun jest jej dopasowanie do indywidualnego charakteru salonu. Program każdorazowo zostaje przystosowany do potrzeb i możliwościsalon_franczyza konkretnego franczyzobiorcy. Jedną z najważniejszych innowacji systemu jest to, że franczyzodawca nie wymaga, by gabinety dzieliły się z nim zyskiem. Zamiast tego wprowadzono stałą i niską opłatę franczyzową, która pokrywa część kosztów związanych ze świadczonym wsparciem. System franczyzowy Abacosun jest doskonałym wyjściem dla firm, które cenią sobie oszczędność i sprawdzone rozwiązania. Marka oferuje profesjonalne know-how, będące efektem 16 lat doświadczeń w branży kosmetycznej. Salony, które zdecydują się wstąpić do sieci franczyzowej Abacosun mają zagwarantowane również niezwykle atrakcyjne upusty na zakup sprzętu i kosmetyków. Franczyza Abacosun jest bardzo korzystna pod względem aranżacji pomieszczeń - firma oferuje pomoc projektanta wnętrz, zapewnia też salonowi niezbędne elementy wyposażenia. Ponadto salon otrzymuje pełne wsparcie księgowe i marketingowe, niezwykle ważne zarówno na etapie otwierania, jak i rozwijania biznesu kosmetycznego.

 

Najtrudniejszym czasem dla gabinetu pozbawionego profesjonalnego planu jest pierwszy rok funkcjonowania. To często od tego okresu zależy, czy salon zdobędzie stałych, zadowolonych klientów, czy może jego idea nie zyska popularności na lokalnym rynku. Wstępując do systemu franczyzowego Abacosun właściciel salonu ułatwia pracę zarówno sobie, jak i swoim pracownikom – gabinet od samego początku prowadzony jest zgodnie z najwyższymi standardami i prowadzi mądrą politykę marketingową. Pozwala to na uniknięcie wielu błędów organizacyjnych i sukcesywne budowanie pozycji lidera w regionie.

 

Jakie są zalety systemu franczyzowego Abacosun?

 

  • Salon otrzymuje profesjonalną pomoc już na starcie: pakiet franczyzowy obejmuje m.in. wizualizację gabinetu i spójne materiały promocyjne. Ponadto firma oferuje wsparcie również w zakresie pozyskania dofinansowania dla gabinetu.

  • Priorytetem franczyzy Abacosun jest to, aby salon w jak najkrótszym czasie zaczął przynosić dochody. Na każdym etapie gabinet jest wspierany przez franczyzodawcę w sprawach organizacyjnych i marketingowych. Właściciel otrzymuje gotowy plan pracy, który znacznie usprawnia codzienne funkcjonowanie salonu.

  • Wielką zaletą są profesjonalne szkolenia, mające wpływ na standard obsługi w gabinecie. Wiedza nabyta na szkoleniach przekłada się na zyski salonu, chociażby za sprawą polepszania umiejętności sprzedażowych personelu.

  • Marka Abacosun jest dobrze rozpoznawana, co zwiększa prestiż i grupę klientów gabinetu.

  • Firma oferuje też pomoc w prowadzeniu lokalnych działań promocyjnych, wzmacniających pozycję gabinetu w regionie.

 

Więcej informacji na www.abacosun.pl lub pod numerem telefonu: 58 664 64 51

Oceń ten artykuł
(30 głosów)