Wydrukuj tę stronę

Pressomasaż z elektrostymulacją prosty krok do szczupłej sylwetki

elite_press_massageDzięki innowacyjnemu urządzeniu jakim jest OVER3132-12 RESOLUTION STIM MASSAGE mamy możliwość połączenia dwóch niezwykle skutecznych zabiegów w walce o szczupłą sylwetkę: pressomasaż i elektrostymulacja.

 

Pressomasaż to masaż podciśnieniowy stosowany głównie w celu rozwiązania problemu zatrzymywania wody w tkankach oraz zmniejszeniu cellulitu. Poprzez pobudzanie lokalnego krążenia pomaga przywrócić poprawne krążenie żylne i sprawność układu limfatycznego oraz powoduje  zmniejszenie opuchlizny i napięcia mięśni. Poprawia również  dotlenienie tkanek i działa detoksykująco i rewitalizująco. Zabieg ten ma działanie  relaksujące, stwarza poczucie komfortu i lekkości. Pressomasaż przyczynia się do przywrócenia funkcji układu żylno-limfatycznego, usprawniając krążenie obwodowe. Ma znaczący detoksykujący i rewitalizujący wpływ, poprawia regenerację tkanek i zapobiega powstawaniu cellulitu. Jest to niezwykle relaksujący zabieg, który daje efekt dobrego samopoczucia i lekkości.


Pressomasaż wykonywany jest przy pomocy specjalnego kombinezonu podzielonego na kilka sekcji: nogi, biodra, ręce.

body_press_massage_kombinezonDzięki szerokiemu wyborowi programów zabieg można wykonać we wszystkich sekcjach od razu bądź wybrać tylko jedną np. same nogi.

body_press_massage_3_1

Elektrostymulacja Shaping Physiostimulation – jest innowacyjną technologią zaprojektowaną i stworzoną przez laboratoria Overline do zwalczania zwiotczałej skóry, czyniąc ją zwartą i elastyczną, oraz wzmacniając mięśnie, dzięki łagodnym bioimpulsom. Uwalnia zastój płynu, eliminuje toksyny, powoduje przyswajanie składników aktywnych obecnych w bandażach iSol, które muszą być zastosowane przed zabiegiem w celu uzyskania lepszego efektu.

body_press_massage_stim_1_1

Elektrostymulacja musi być stosowana łącznie z bandażami ISOL, które mają działanie nawilżające, tonizujące, antycellulitowe, drenujące i eliminują oznaki zmęczenia. Jest to możliwe wykonując jednocześnie elektrostymulację i pressomasaż wzmacniając tym efekt zabiegu.

body_press_massage_stim_2_1

body_press_massage_stim_4_1

body_press_massage_stim_6_1

Możliwe kombinacje:

  • Tylko nogi: Elektrostymulacja – Pressomasaż – obie technologie razem.
  • Tylko ramiona: Elektrostymulacja – Pressomasaż – obie technologie razem.
  • Ramiona I nogi razem: Elektrostymulacja – Pressomasaż – obie technologie razem
  • Tylko Elektrostymulacja: na wszystkie części ciała
  • Pressomasaż : na wszystkie części ciała

 

W zależności od skali problemu kosmetycznego istnieje możliwość dobrania odpowiednich parametrów zabiegów indywidualnie do potrzeb klienta.

body_press_massage_stim_ekran_3_1 body_press_massage_stim_ekran_2_1
body_press_massage_stim_ekran_1_1

 

Więcej na: http://cosnetblog.pl
Oceń ten artykuł
(4 głosów)