Wydrukuj tę stronę

Profesjonalne szkolenie źródłem sukcesu

szkolenia tristarCoraz więcej firm w branży kosmetycznej oferuje szeroką ofertę szkoleniową, o bardzo zróżnicowanym poziomie. Dlatego przed podjęciem decyzji o udziale warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników, które często decydują o sukcesie planowanego szkolenia.

Przede wszystkim warto zdobyć informację, czy firma oferująca dane szkolenie jest wiarygodna, tzn. czy można uzyskać informacje i opinie na jej temat chociażby w internecie, np.: strony www, fora, blogi, Facebook itp., czy jest polecana przez znajomych oraz osoby z branży. Równie istotne są doświadczenie, wiedza i umiejętności osoby prowadzącej szkolenie. Należy także zwrócić uwagę, czy po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę lub umiejętności. W zależności od rodzaju szkolenia istotna jest liczba obecnych na nim uczestników. Instruktor powinien móc poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu uczestnikowi.

 

Firma TRI STAR Cosmetics ma ponad 20-letnie doświadczenie na polskim rynku kosmetycznym i w ramach prowadzonego Kosmetycznego Centrum Szkoleniowego zaprasza na różnego rodzaju specjalistyczne szkolenia, przeprowadzane z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych instruktorów:

  • szkolenia kosmetyczno-produktowe z marek, których firma TRI STAR Cosmetics jest w Polsce generalnym dystrybutorem: GERnétic, Laneche, Courtin, Hairaway oraz z marek, których jest lokalnym przedstawicielem w województwie pomorskim: Farmona, Mesotech, Swiss Color.;
  • bezpłatne pokazy dla kosmetyczek i osób uczących się;
  • teoretyczno-praktyczne warsztaty kosmetyczne;
  • indywidualne szkolenia z makijażu permanentnego (współpraca ze szwajcarską marką SWISS Color);
  • indywidualne szkolenia z mezoterapii igłowej;
  • różnego rodzaju szkolenia podologiczne.


Większość szkoleń odbywa się w siedzibie firmy TRI STAR Cosmetics w Gdańsku, jednak już na wiosnę kontynuujemy cykl spotkań z francuską marką GERnétic International, kierowanych do kosmetyczek i kosmetologów z całej Polski. Kosmetyki marki GERnétic cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród profesjonalistów i lekarzy na całym świecie. Działanie tych kosmeceutyków jest tak silne, że już minimalne ilości używanych produktów dają spektakularne efekty stosowania w najróżniejszych przypadkach niedoskonałości skórnych. Wykwalifikowani szkoleniowcy są w stanie zaprezentować już po pierwszym zabiegu m.in.: widoczne podniesienie biustu aż o 1,5-3 cm, zwężenie naczyń krwionośnych, zwężenie porów, odczuwalne i widoczne wygładzenie i poprawę kondycji skóry.  Produkty tej firmy działają nie tylko w warstwie powierzchownej naskórka, ale docierają znacznie głębiej do naczyń krwionośnych, limfy i mięśni, dzięki czemu efekty są nie tylko od razu widoczne, ale utrzymują się także przez dłuższy czas. Podczas gdy inne metody zawodzą, to właśnie ta marka potrafi walczyć z takimi problemami skórnymi, jak: oparzenia, łuszczyca, trądzik różowaty, przebarwienia, rozstępy, blizny i bliznowce, głębokie zmarszczki, bielactwo i wiele innych. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą marki w swoim gabinecie, to z marką GERnétic gwarantujemy skuteczność oferowanych zabiegów i zadowolenie klientów.

 

Terminarz szkoleń z marki GERnétic

Lp

Miasto

Data

Prowadząca

Zapisy i kontakt

1

Warszawa

28 marca

Dorota Pryjomska

+48 796 670 917; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2

Poznań

13 kwietnia

Magdalena Kantalska-Krupka

+48 502 170 820; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3

Kraków

19 kwietnia

Jolanta Skrzypek

+48 12 294 00 24; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4

Gdańsk

20 kwietnia

Elżbieta Stanilewicz

+48 58 347 62 31, 605 695 237; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5

Katowice

20 kwietnia

Jolanta Skrzypek

+48 505 104 610; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6

Wrocław

27 kwietnia

Jarosława Jarosz

+48 667 03 03 09; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TRI STAR Cosmetics
ul. Marusarzówny 2
Gdańsk
T: +48 58 347 62 31
W: tristarcosmetics.pl
F: facebook.pl/
TRISTARCosmetics


Źródło: http://kosmetologiaestetyczna.com/

 

 

Oceń ten artykuł
(7 głosów)