Wydrukuj tę stronę

ULIPO - bezoperacyjne modelowanie i odchudzenie ciała

ulipo1Ulipo™   to rewolucyjny zabieg przy użyciu skupionych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, pomagający pozbyć się zbędnego tłuszczu. Dzięki Ulipo ™ Twoi pacjenci mogą doświadczyć prawdziwego odchudzania i wygładzenia skóry - średnio o 2,5 cm w talii - w ciągu zaledwie jednego godzinnego zabiegu. Dla pacjentów z trudnym do pozbycia się tłuszczem wokół talii (brzucha i bioder) Ulipo ™ może pozbyć się go, nadając pacjentom szczupły i zgrabny wygląd.

 

Ulipo ™ jest także idealnym urządzeniem dla osób o prawie idealnych rozmiarach i kształtach - ale które potrzebują pomocy w momencie, gdy dieta i ćwiczenia już nie dają efektów.

 

Ulipo ™ jest przeznaczone dla tych osób, którzy chcą zgubić te ostatnie centymetry za pomocą prostego, niedrogiego zabiegu, który naprawdę działa.

  • Ukierunkowane i skuteczne modelowanie ciała dostosowane do pacjenta
  • Efekty widoczne u każdego pacjenta
  • Niechirurgiczne, nieinwazyjne
  • Bezpieczne i skuteczne dla każdego

 

ulipo2Zabieg

1 zabieg, 1 godzina, 1 rozmiar mniej

Ulipo™ powoduje wzrost temperatury powyżej 56°C, skutecznie niszcząc tkankę tłuszczową bez uszkodzenia tkanek poza zamierzonym obszarem. Makrofagi ( komórki tkanki łącznej) są przyciągane do leczonej tkanki tłuszczowej, przyłączając wolne lipidy i resztki komórkowe. Zniszczone komórki są przetwarzane w sposób naturalny przez ciało i stopniowo wydzielane w ciągu 8-12 tygodni.

 

ulipo3

 

 

Technologia HIFU

Inne technologie nieinwazyjne zmniejszające zawartość tłuszczu, takie jak fale radiowe, mają ograniczone przenikanie do podskórnej tkanki tłuszczowej, ponieważ energia jest absorbowana bardzo blisko powierzchni skóry, dostarczając w ten sposób jedynie przejściowych efektów. Ultradźwięki przenikają przez warstwy skóry aż do docelowej tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia skóry lub otaczających tkanek. Inne ultradźwiękowe technologie modelujące ciało często korzystają z energii o niskiej intensywności, niskiej częstotliwości, lub o niskim skupieniu, które mogą wymagać wielu zabiegów i doprowadzić do nieprzewidywalnych rezultatów. System Ulipo wykorzystuje skupione ultradźwięki o wysokiej intensywności nieinwazyjnie niszczące tkankę tłuszczową i dostarczające stałe, przewidywalne wyniki po jednym godzinnym zabiegu.

ulipo4

 

Modelowanie ciała dostosowane do pacjenta

Pacjenci mogą mieć różne kształty i rozmiary, podobnie różnić się może tkanka tłuszczowa. Inne urządzenia do nieinwazyjnego modelowania ciała mogą być ograniczone w zdolności do leczenia niektórych obszarów tłuszczu i wymagać kilku godzin i/lub wielu sesji zabiegowych do osiągnięcia pożądanego efektu. System Ulipo jest wszechstronny, zapewniając kontrolę nad dokładnym dostarczeniem energii w miejsce, gdzie jest potrzebna, co pozwala dostosować zabieg do każdego pacjenta z osobna i ograniczyć czas jego trwania do godziny.

 

Końcówki

Głębokość penetracji - 0,8 cm

Końcówka 0,8 cm przeznaczona jest do zabiegów rąk, nóg i ud.

Parametry: 2 Mhz, 0,8 cm głębokości.

Głębokość penetracji - 1,3 cm

Końcówka 1,3 cm przeznaczona jest do zabiegów na brzuchu, udach i pośladkach

Parametry: 2 Mhz, 1,3 cm głębokości.

ulipo5

Gwarancja 2 lata.

W cenie dowóz + szkolenie.

 

Źródło: https://cosmed24.pl/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)