Wydrukuj tę stronę

Undersea Plasma

undersea plasma

Undersea Plasma

Serum z najbardziej aktywnych składników morskich pochodzących z morza.

 

Jest to koktajl z najlepszych wodorostów oceanu ( Laminaria digitata, Fucus vesiculosus, Spirulina ), wspomaga metabolizm tłuszczów. Jest to żel łatwy w użyciu, stosuje się do masażu w celu oczyszczania i udrożnienia tkanek, odtoksycznia oraz rozbija adipocyty.

 

Składniki aktywne: algi: Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus, Spirulina, kwas cytrynowy, cukry.

 

Zastosowanie: nanieść obfitą ilość produktu od kostki aż do pachwiny i masować do jego wchłaniania. Można również nałożyć cienką warstwę, owinąć folią i pozostawić na 15 minut.

 

Pojemość: 500 ml

 

Este Group- wyłączny importer prowadź swój salon pod marką este, zaufaj naszemu doświadczeniu, a wyróżnisz się na tle konkurencji!

http://estesklep.pl/pl/i/TWOJ-SALON/26

 

Este Group to ekskluzywny importer kosmetyków profesjonalnych, których nie można dostać w sklepach internetowych, czy drogeryjnych: marka SOFIE, FREIHAUT, PERFECT IMAGE

Mamy pełną kontrolę nad tym do kogo sprzedajemy nasze kosmetyki, możemy zagwarantować wyłączność na danym terenie.

 

Marka SOFIE- polska marka kosmetyków naturalnych, posiada produkty profesjonalne i detaliczne. Celem firmy jest tworzenie produktów naturalnych i przyjaznych środowisku, a przede wszystkim zdrowych dla
skóry i dających najlepsze efekty.

 

Najciekawsze produkty w ofercie to:

  • peeling ziołowy
  • bio mineral peel- peeling do cery naczyniowej
  • Marka FREIHAUT- hiszpańska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, posiada produkty profesjonalne i detaliczne. Jest to marka profesjonalna, zaprojektowana od początku do końca dla widocznych efektów,wykorzystująca komponenty pochodzenia naturalnego w najczystszej i najskuteczniejszej postaci. Zabiegi opierają się na setach zabiegowych co ułatwia pracę w gabinetach i znacznie ogranicza zużycie materiału.
  • Marka PERFECT IMAGE- amerykańska marka mezopeelingów chemicznych, posiada wyłącznie produkty profesjonalne. Od 20 lat Perfect Image jestwiodącym producentem peelingów chemicznych w USA. Peelingi są w postaci żeli pipetowanych bądź nowość na polskim rynku  w postaci „padów"-płatków nasączonych mieszaniną kwasów co jest bardzo praktyczne i wygodne, 1 płatek wystarczy na zabieg na twarz. Wszystkie składniki aktywne zawarte w peelingach chemicznych Perfect Image są przebadane a dzięki temu bezpieczne i efektywne.

Źródło: www.estegroup.pl

 

 

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)