Wydrukuj tę stronę

Woda wodorowa

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników.  Jednym z zabiegów prowadzących do zmniejszenia ich ilości jest zabieg oczyszczania wodorowego wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem, przekształcają się w wodę i tlen.

Aparat do oczyszczania wodorowego

CRISS HYDRO-OXY to:

  • oczyszczanie skóry wodą wodorową uzyskaną w procesie elektrolizy,
  • oxybrazja ciśnieniem regulowanym w zakresie 0-8 bar,
  • infuzja tlenowa,
  • masaż tlenowy.

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników. Jednym z zabiegów prowadzących do zmniejszenia ich ilości jest zabieg oczyszczania wodorowego wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem, przekształcają się w wodę i tlen.

Woda z cząsteczkami wodoru (alkaliczna) powstaje w generatorach wody wodorowej (jonizatorach) w procesie elektrolizy z użyciem prądu elektrycznego.

W taki właśnie sposób powinien działać aparat do oczyszczania wodorowego - musi wytwarzać wodę wodorową. Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Jego efektem będzie efektywna rewitalizacja i odmłodzenie skóry.

W aparacie CRISS HYDRO-OXY zastosowaliśmy innowacyjną, zastrzeżoną technologię WE®, polegającą na wytworzeniu wody wodorowej przed zabiegiem oczyszczania.

Woda kwaśna powstająca w procesie elektrolizy jest dostarczana do zbiornika na odpady a woda wodorowa do oddzielnego zbiornika. Jeżeli proces elektrolizy przebiega w jednym zbiorniku, następuje mieszanie wody wodorowej i wody kwaśnej i neutralizacja cząsteczek wodoru.

Przed wykonaniem zabiegu możemy skontrolować potencjał wody wodorowej miernikiem Redox.

Potencjał wody z cząsteczkami wodoru powinien wynosić poniżej -100 mV.

Jakość WODY WODOROWEJ jest zależna od wody użytej do elektrolizy. Woda ta musi zawierać jony. W wielu gabinetach woda z kranu, albo tym bardziej czysta woda destylowana, nie nadaje się do elektrolizy, ponieważ słabo przewodzi prąd elektryczny. W ofercie posiadamy wodę z jonami sodowymi i wodorowęglanowymi.

Aparatem CRISS HYDRO-OXY możemy wykonać zabiegi wodą wodorową oraz dowolnym płynnym preparatem kosmetycznym. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. serum z kwasem hialuronowym i witaminą C.

Natomiast oxybrazja to jeden z najbardziej skutecznych sposobów rewitalizacji skóry, polegający na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i soli fizjologicznej, zastosowanych z odpowiednim ciśnieniem. Oxybrazja CRISS produkowana jest przez nas od 2007r.

Produkcja: AYCOM NIEWÓJT sp.j.

Urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją, nie krótszą jednak niż 36 miesięcy. Dostawa i całodniowe szkolenie, w cenie aparatu.

Sprawdź na stronie producenta: https://criss.pl/

Oceń ten artykuł
(2 głosów)