Wydrukuj tę stronę

Zabiegi Przeciwstarzeniowe Environ

zabiegi przeciwstarz1zabiegi przeciwstarz2Kobiety XXI wieku wymagają kompleksowej i profesjonalnej opieki oraz zabiegów, które zagwarantują wizualne i długotrwałe rezultaty. Marka Environ, to przede wszystkim kosmeceutyki bogate w silne antyutleniacze oraz inteligentne peptyty: Matrixyl, Dermaxy. Skoncentrowane dawki witaminy A, C, E i Beta-Karotenu stymulują naturalne procesy odnowy naskórka oraz wpływają na kreację zwiększonej ilość zdrowego kolagenu i elastyny w skórze. Stymulacja skóry składnikami aktywnymi, zawartymi w kosmeceutykach Environ w zauważalny sposób nadaje zdrowszy i młodszy wygląd.

Zabiegi profesjonalne Environ opierają się na bezpiecznej metodzie spłycania zmarszczek oraz ujędrniania i pogrubiania naskórka bez narażania skóry na ryzyko powikłań i długą rekonwalescencję.

Zabiegi można przeprowadzać na kilka sposobów. O wyborze odpowiednich działań nie powinien decydować wiek pacjenta lecz kondycja skóry. Często osoby młode, nadmiernie korzystające z solarium już w wieku 20 lat wymagają intensywnych kuracji regeneracyjnych. Nasz naskórek, a szczególnie warstwa rogowa jest naturalną ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB, a zniszczenie posłoneczne dotyczy przede wszystkim skumulowanej ilości czasu spędzonego na słońcu, a nie wieku konsumenta.

zabiegi przeciwstarz3zabiegi przeciwstarz4W kuracjach Environ istnieją metody inwazyjne i nieinwazyjne, które można ze sobą łączyć w celu maksymalizacji efektów odmłodzenia skóry twarzy i ciała. Metody inwazyjne – Roll Cit medyczny i chirurgiczny, to niezbędne zabiegi gabinetowe, wykonywane w celu poprawy napięcia zwiotczałych partii skóry twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ramion, pośladków etc. oraz redukcji zmarszczek, blizn i rozstępów, a także uzyskania lepszej gęstości, grubości i spoistości skóry. Metody nieinwazyjne to przede wszystkim RollCit Kosmetyczny (narzędzie służące do mikronakłuwania skóry twarzy i ciała w codziennej pielęgnacji domowej). Połączenie mikronakłuwania z ciągłą stymulacją witaminową Environ, to niezbędny warunek dla uzyskania wizualnej poprawy jakości i kondycji skóry w każdym wieku. Obie metody odmładzania skóry, zarówno gabinetowe jak i domowe, to przede wszystkim intensywne kuracje przeciwstarzeniowe, których efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.


Zaufaj profesjonalnym, niezwykle skutecznym kosmeceutykom Environ i odzyskaj piękno i zdrowie Twojej skóry. Twój wygląd i samopoczucie zależy od Ciebie.


Zapraszamy na www.proteaantiaging.pl i do autoryzowanych gabinetów kosmetycznych, SPA, MediSPA

Kosmetyki Environ dostępne są również na www.e-fontanna.pl

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)