Wydrukuj tę stronę

Danne Montague King - metody naturalnej farmakologii dla profesjonalistów

 

Natura jako źródło inspiracji
Botaniczne składniki aktywne oraz starannie dobrane formuły o wysokim stężeniu farmakologicznym, połączone z wieloletnimi  badaniami naukowymi i medycznymi to rezultat pracy dr Danne Montague King.


Od prawie 40-stu lat ważnym zagadnieniem w koncepcji DMK jest naśladowanie natury. Pierwszej na świecie dermokosmeceutycznej marki, która oferuje preparaty o właściwościach farmaceutycznych, działających zgodnie z fizjologią skóry.
Danne Montague King w trosce o bezpieczeństwo i zdrową skórę odrzuca syntetyczne podejście do pielęgnacji na rzecz naturalnej farmakologii. Wierzy, że skóra to żywy ekosystem. Dlatego dobiera takie składniki aktywne, które w sposób naturalny usuwaja przyczyny a nie tylko objawy dysfunkcji skóry. Oddziaływują bezpośrednio na wewnętrzną strukturę skóry oraz jej funkcję. Dostarczają komórkom taką chemię, którą te akceptują i na którą reagują tak, jak funkcjonowały we wczesnym stadium rozwoju.

 

[preparaty DMK są ą skuteczne - czerpią z natury
to co najlepsze dla potrzeb każdej skóry]

 

Przyspieszają odbudowę strukturalną tkanek, pomagając w rozwiązywaniu głębszych problemów skórnych. Danne Montague King dokonuje najlepszych wyborów! Wyselekcjonowane składniki aktywne, pochodzące z owoców, roślin, korzeni, gatunków kory i innych są tak dobrane i skomponowane, aby nie wywoływały reakcji alergicznych.
Naśladując naturę, DMK uzyskuje tylko naturalne rezultaty. Zaś holistyczne podejście do każdego typu skóry, umożliwia szybki i trwały powrót do jej pierwotnego, zdrowego stanu.  Dlatego receptury Danne nie zawierają parafin, lanoliny i syntetycznych polimerów.

 

[natura inspiruje]


Dermokosmeceutyki DMK są dostępne na wielu kontynentach i w wielu krajach. Zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych oraz klinikach medycyny estetycznej, jak i dermatologii czy chirurgii plastycznej. To najlepszy farmakologiczny system ochrony skóry,  niestandardowe podejście do technik jej regeneracji i odmładzania. To także najbardziej skuteczne i unikalne rozwiązania w profesjonalnym zastosowaniu oraz w codziennej domowej pielęgnacji.

 

Dr_Danne_Montague_KingTwórca naturalnej farmakologii DMK
Twórcą Danne Method of Pharmacology jest botanik i chemik kosmetyczny Dr Danne Montague King. Dla niego natura jest źródłem wielu osiągnięć. Poszukuje, analizuje oraz wyodrębnia składniki aktywne, tworząc najbardziej skuteczne formuły. Twórcą Danne Method of Pharmacology jest botanik i chemik kosmetyczny Dr Danne Montague King. Dla niego natura jest źródłem wielu osiągnięć. Poszukuje, analizuje oraz wyodrębnia składniki aktywne, tworząc najbardziej skuteczne formuły.

 

W młodości Dr King przeszedł bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort, jaki doświadczają osoby, których kondycja skóry daleka jest od oczekiwań. Rozpoczął zgłębiać wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się skóry, poszukując rewolucyjnych metod w jej odnowie i regeneracji.

 

Był jednym z pierwszych na świecie naukowców, którzy docenili znaczenie enzymów w procesie oczyszczania i naprężania skóry. Opracował system jej efektywnego odmładzania, oferując komórkom taką chemie, jaką mogą rozpoznać i zaakceptować.
Od lat 60-tych prowadzi nieustanną praktykę i badania w kierunku bezinwazyjnych metod regeneracji tkanek skóry. Współpracując z licznymi specjalistami w dziedzinie farmakologii, kosmetologii i medycyny, przeprowadza nieustanne badania kliniczne także nad zwalczaniem oznak starzenia się skóry. Jego doświadczenia i wyniki prac nad terapią z użyciem witaminy C jako czynnikiem przeciwrodnikowym trwały trzy dekady, przynosząc mu międzynarodową sławę i tytuł  „Legendy Kosmetyki” w USA.

 

 

Stała kontrola jakości i bezpieczeństwa
Firma DMK kontroluje wszystkie etapy powstawania produktu: od uprawy roślin, poprzez produkcję do dystrybucji gotowych dermokosmetyków.
Do produkcji preparatów DMK używa  tylko najwyższej jakości aktywnych czynników.  Wysoce stężoną witaminę A, E, C, minerały, enzymy, proteiny, aminokwasy oraz szeroką gamę antyutleniaczy, o czym świadczą doskonałe i udowodnione rezultaty, osiągane podczas terapii klientów na całym świecie.

 

Dermokosmeceutyki Danne Montague King są ściśle kontrolowane podczas produkcji w Labolatorium, znajdującym się w Stanach Zjednoczonych, w Kalifornii. Poddawane są kontroli dermatologicznej oraz ścisłym testom na ich skuteczność i nieszkodliwość. Jeśli testy nie są satysfakcjonujące, preparaty nie zostają dopuszczone do sprzedaży. Dodatkowym wyznacznikiem dla prepa-ratów DMK w zakresie jakości i braku ich negatywnego wpływu na zdrowie było uzyskanie pozytywnej opinii FDA, amerykańskiej agencji rządowej ds. leków i żywności, wchodzącej w skład Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych, która egzekwuje bardzo rygorystycznie przepisy w zakresie dopuszczenia preparatów do obrotu.

 

[Laboratoria DMK zatwierdzają składnik aktywny
dopiero wtedy, gdy zostanie udowodniona
jego nieszkodliwość i skuteczność działania]

 

Partnerstwo w nieinwazyjnej odbudowie skóry
Danne Montague King to gwarancja bezpieczeństwa i jakości w aktywności biznesowej. Dołączając do zespołu DMK uczestniczycie Państwo w tworzeniu unikalnych wartości w nieinwazyjnej odbudowie skóry!
W Polsce wyłacznym dystrybutorem marki Danne Montague King jest firma Danne Poland z siedzibą w Gdyni.
W ramach współpracy firma proponuje profesjonalne i kompleksowe szkolenia, podczas których szczegółowo poznają Państwo preparaty oraz paramedyczne formuły zabiegowe Danne Montague King. Gwarantuje pełną opiekę szkoleniowców i trenerów marki. Zapewnia atrakcyjne materiały szkoleniowe, marketingowe i akcesoria.

 

Więcej: www.dannepoland.pl
Czytaj: www.dannepoland.pl/uploads/oryginal/1/7b62d3e0_FOLDER_DMK.pdf?date=1341501221

 

Danne Poland
Wyłączny dystrybutor marki Danne Montague King
ul. Batalionów Chłopskich 12, 81-452 Gdynia Redłowo
tel. +48 669 193 456, 793 605 012,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: www.facebook.com/Danne.Montague.King

 

Folder_DMK

Oceń ten artykuł
(15 głosów)