Wydrukuj tę stronę

Dlaczego warto brać kolagen

dla kolagenMłodość naszego organizmu kończy się jeszcze przed trzydziestym rokiem życia. Jak twierdzą badacze, stopniowy zanik włókien kolagenowych rozpoczyna się nieubłaganie od 25 roku.

Potrzeba uzupełniania kolagenu w organizmie wzrasta wraz z każdym mijającym rokiem. Ubytek kolagenu najszybciej zauważamy na własnej skórze, pogarszającym się stanie zdrowia i spadku sił witalnych.

 

Skutki niedoborów kolagenu
Narastające braki kolagenu w organizmie mogą mieć wpływ na szereg dolegliwości. Z wiekiem włosy stają się łamliwe i matowe, skóra traci jędrność i elastyczność, pojawiają się zmarszczki, odczuwamy bóle stawów i kręgosłupa. Niezwykle groźne dla zdrowia są także zaburzenia w układzie odpornościowym, w którym kolagen odgrywa dość istotną rolę w ograniczaniu ciał patogennych przed wnikaniem i rozprzestrzenianiem się, w tym toksyn środowiskowych i komórek nowotworowych.


Sposobem zatrzymania tego niekorzystnego procesu, bez konieczności stosowania inwazyjnych rozwiązań, może być sięgnięcie po suplement diety zawierający wyłącznie naturalny kolagen. Jednak tylko regularna suplementacja może skutecznie przeciwdziałać i opóźniać występowaniu objawów jego utraty.

 

Dbając o dostarczanie do naszego organizmu kolagenu już w momencie obniżania się jego poziomu, mamy szansę zachować młodość i witalność na dłużej.


Natomiast utrzymywanie jego odpowiedniego poziomu w wieku późniejszym pozwala na odtworzenie jego niedoborów w organizmie i polepszenie kondycji zdrowotnej.


Szerokie spektrum działania kolagenu na najbardziej newralgiczne przyczyny utraty zdrowia i urody, pozwala określić go mianem złotego środka długowieczności.


Należy jednak pamiętać, że jedynie aktywne białko, naturalny kolagen rybi, który jest łatwo przyswajalny przez człowieka, pomoże mu czerpać profity z dobroczynnego wpływu kolagenu na organizm. Znakomicie uzupełnia on niedobór kolagenu w organizmie nie wywołując przy tym skutków ubocznych.

 

Kolagen rybi, zbliżony jest swoją strukturą do ludzkiego DNA, czego skutkiem jest osiągnięcie spektakularnych efektów już w pierwszych tygodniach stosowania. Białko to jest suplementem w pełni bezpiecznym i doskonale wchłanialnym. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów.

 

Źródło: http://kolagen-ncn.pl/

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)