Wydrukuj tę stronę

DMK Cosmetics - doskonałość bez kompromisu

DMKClogoxsNieskazitelna, idealnie gładka cera o naturalnym, zgodnym z naszym typem urody kolorycie – oto, do czego dążymy, stając rano przed lustrem i sięgając po kosmetyki. Pragniemy, by nasz makijaż utrzymał się przez wiele godzin bez konieczności wykonywania poprawek. Mamy wystarczająco dużo ważnych zajęć przez cały dzień i nie chcemy tracić czasu na sprawdzanie, czy skóra na czole i nosie nam się nie świeci lub czy podkład się nie rozpuścił, ujawniając drobne zmarszczki albo przebarwienia. Pewność, że zawsze wyglądamy perfekcyjnie, to podstawa naszego dobrego samopoczucia. Taką pewność dać nam mogą jednak tylko kosmetyki kolorowe najwyższej jakości, działające zgodnie z obietnicami producenta.

 

Mnogość dostępnych na rynku produktów do makijażu sprawia, że niekiedy mamy kłopot z wyborem. Kupując sobie w sklepie podkład, korektor i puder, postępujemy jak uczony, który przygotowuje się do eksperymentu: „Wypróbuję to i zobaczę, jak zadziała”. Wyniki naszych doświadczeń bardzo często nas jednak nie zadowalają. Kupujemy wiec następny zestaw kosmetyków, potem kolejny i kolejny… Ale czy naprawdę musimy bawić się w uczonego poszukującego niezawodnie działającej formuły? Nie! Taka formuła już istnieje i jest dostępna na wyciągniecie ręki. Jeżeli sięgniemy po kosmetyki DMK, nie będziemy już chciały zastąpić ich żadnymi innymi.

 

Firma DMK Cosmetics od lat cieszy się znakomitą reputacją ze względu na swoje wyjątkowe, holistyczne podejście do pielęgnacji cery oraz dążenie do perfekcji w korygowaniu jej niedoskonałości. Jej szczytowym osiągnięciem w tej dziedzinie jest nowa linia produktów do makijażu, na którą składają się podkłady, kosmetyki korygujące, rewelacyjna baza pod podkład

 

 

 

Cremè Glacé oraz sypkie pudry utrwalające.
Cremè Glacé to najlepsza na świecie baza pod podkład, przygotowująca twarz na jego przyjęcie dzięki stworzeniu na powierzchni skóry odpornej warstwy nawilżająco-ochronnej. Całkowicie kryje drobne zmarszczki, zapewnia wielogodzinną trwałość makijażu i tak nieskazitelne jego wykończenie, jakby wykonywał go profesjonalny wizażysta.
Kosmetyki korygujące DMKC to rozświetlacze HiLites, przyciemniacze LoLites oraz neutralizatory czerwieni i błękitu. Pozwalają wyrzeźbić rysy twarzy w pożądany sposób, eksponując walory oraz kamuflując wady dzięki zręcznemu manipulowaniu odbiciami światła od powierzchni skóry. Idea, która przyświecała twórcom tych kosmetyków, brzmiała: „Nakładasz mniej, a wyglądasz lepiej” i udało im się ją w pełni zrealizować.

 

Podkłady DMKC są pierwszymi na świecie kosmetykami wykorzystującymi antybakteryjne i przeciwgrzybicze właściwości roślinnego kompleksu ochronnego BIOCENCE™. Zawierają naturalnego pochodzenia antyoksydanty oraz substancje odżywiające i nawilżające skórę. Są odporne na działanie wody i wysokich temperatur (aż do 85°C). Wysoki współczynnik pigmentacji (do 53%) sprawia, że perfekcyjnie kryją niedoskonałości cery, nadając jej cudowną gładkość i młodzieńczy wygląd.

 

Mineralne pudry utrwalające HD DMKC zapewniają luksusowe, matowe wykończenie makijażu. Nie zawierają talku ani jego pochodnych. Mogą być stosowane z każdym podkładem w kremie. Po nałożeniu na twarz za pomocą puszka warstwa pudru staje się niewidoczna, redukując jednocześnie świecenie się skóry.

 

Kosmetyki DMKC polecić można zarówno profesjonalnym wizażystom, jak i klientom indywidualnym. Przeznaczone są dla każdego, kto pragnie uzyskać doskonałość makijażu. Nie pozostawiając efektu maski, skorygują nawet bardzo widoczne niedoskonałości skóry, takie jak blizny, oparzenia słoneczne czy przebarwienia. Złagodzą wygląd drobnych zmarszczek i nadadzą cerze świeży, promienny wygląd na bardzo wiele godzin, bez konieczności wykonywania poprawek. Nie zawierają olejków ani substancji drażniących, mogą być zatem stosowane przez osoby o wrażliwej skórze. Każdy, kto sięgnie po produkty DMKC, pokocha je na zawsze!

 

Więcej informacji na stronie
www.dmkcosmetics.pl
www.dannepoland.pl

Oceń ten artykuł
(17 głosów)