Wydrukuj tę stronę

Doskonale piękne paznokcie?

Dobrze wiemy, że zadbane dłonie to wizytówka kobiety. I wie to, także Maniewski, który współpracuje z jedną z najlepszych na świecie marek w tym fachu – amerykańską Peggy Sage.

 

Każda kobieta, która dba o to, by jej paznokcie wyglądały zdrowo i mieniły się pięknym i trwałym kolorem przeżyła pewnie nie raz przygodę z nietrafionym lakierem lub źle wykonanym zabiegiem manicure. Jednak jest sposób, by skończyć z tym raz na zawsze – wystarczy odwiedzić salony Maniewski Hair & Body.

 

Marka Peggy Sage, której kosmetyki są używane w salonach Maniewskiego „sławi paznokcie, ich piękno i blask” już od 1925 r. To właśnie sercem jej działalności jest manicure. Ta luksusowa i prestiżowa marka będąca synonimem nowoczesności i wysokiej jakości jest popularna obecnie w ponad 30 krajach na prawie wszystkich kontynentach. A była pierwszą, która specjalizowała się w pielęgnacji paznokci. Doceniły ją nie tylko miliony zadowolonych klientek, ale m.in. magazyn Twój Styl nagradzając ją w swoim corocznym plebiscycie. Trzy lata temu w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp, a tytuł DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2011 otrzymał lakier do paznokci ONLY MAT.

 

Lakiery Peggy Sage wyróżniają się bajeczną kolorystyką nadążającą za aktualnymi trendami. Świetnie rozprowadzają się na paznokciach i co ważne, doskonale kryją. Dodatkowo są bardzo wydajne. Nie ulega wątpliwości, że nadadzą paznokciom atrakcyjny i szykowny wygląd. A właśnie chęć zapewnienia swoim klientkom profesjonalnej pielęgnacji ich urody leży na sercu również Maniewskiemu.

Oceń ten artykuł
(11 głosów)