Wydrukuj tę stronę

Lamprobe - znacznie więcej niż zamykanie naczynek

lamprobeLamprobe to renomowane urządzenie do radiotermolizy zmian skórnych i bezinwazyjnej mikrochirurgii, które umożliwia przeprowadzanie zabiegu w trakcie standardowej usługi kosmetycznej. Czas trwania zabiegu wynosi od 2-3 sekund, a efekt widoczny jest natychmiast. Urządzenie gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo, a zabiegi nie wymagają rekonwalescencji.  

 

Obszary zastosowania

  • zamykanie naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki)
  • zamykanie Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate)
  • zamykanie naczyniaka wiśniowego (plamki Campbell de Morgana)
  • usuwanie włókniaków, brodawek płaskich
  • usuwanie prosaków, kaszaków

Na czym polega zabieg?

Nowoczesna technologia radiotermolizy zmian skórnych bazuje na wykorzystaniu potencjału fali radiowej. W trakcie zabiegu na zmianę/ naczynko krwionośne przykładana jest odpowiednia elektroda, przez którą przepływa energia. W zależności od zmiany zachodzą dwa rodzaje efektu:

- termokoagulacja w przypadku np. naczynek krwionośnych

- termoliza ( odparowanie nieregularności skóry) np. w przypadku ropnych krostek trądzikowych

Metoda ta jest przyjazna, a dla wielu kosmetologów ma też pewną przewagę – poszerza bowiem zakres usług gabinetu nie tylko o zamykanie naczynek, ale również o specjalistyczne zabiegi usuwania wielu skórnych nieprawidłowości. Dużą zaletą Lamprobe jest komfort podczas zabiegu, który jest bardzo krótki i odbywa się bez wkłuwania igły. Intensywność impulsów jest kontrolowana, zabieg nie wymaga znieczulenia, a jego efekty widać już po jednej wizycie.

 

Precyzja

Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe jest precyzja, którą zapewniają specjalne elektrody dobierane w zależności od rodzaju zmiany. W odróżnieniu od innych metod, zabiegi Lamprobe kierują energię dokładnie na obszar, na którym znajduje się zmiana skórna bez uszkodzenia i naruszenia okolicznych tkanek.

Dodatkowo bardzo istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe jest fakt, że elektrody nigdy nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry.  

 

Czas i zalecenia po zabiegu

W zależności od problemu estetycznego, rozmiaru i obszaru skóry na którym znajdują się zmiany, zabieg może trwać od kilku sekund do około 20 minut. Bezpośrednio po zabiegu Klient może powrócić do codziennych czynności.

 

Lamprobe korzyści

  • Bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi poszukiwane przez klientów
  • Lamprobe gwarantuje skuteczność i szybkie efekty
  • Precyzja bez naruszenia okolicznych tkanek
  • Krótki czas zabiegu i minimum dyskomfortu

Z Lamprobe zatrzymasz klienta w swoim salonie, zapewniając mu najwyższy standard bezpiecznej usługi, która daje błyskawiczne efekty. Lamprobe w sposób radykalny usuwa włókniaki, skutecznie zamyka naczynka krwionośne i jest pomocy między innymi także w przypadku ropnych zmian trądzikowych.  

 

Lamprobe – zaawansowana technologia gwarancją skuteczności.

 

Dystrybucja, szkolenia:

ABACOSUN

Tel: 58 664 64 51

 

Źródło: www.abacosun.pl

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)