Wydrukuj tę stronę

Lash Noir

lashnoir1Na rynku kosmetycznym w ostatnim czasie pojawiła się nowość – zabieg semi permanentnego tuszowania rzęs. Podążając za najświeższymi trendami ze świata mody i urody, Lash Noir opracował innowacyjną metodę  - coś, co było długo wyczekiwane przez kobiety, co spełni marzenia perfekcyjnego makijażu rzęs przez cały czas, w każdych warunkach.

 

Wykonywany tylko przez wykwalifikowanych profesjonalistów, ten nowatorski zabieg zawojuje przemysł kosmetyczny, ponieważ Lash Noir ma wielką przewagę nad tradycyjnym tuszem do rzęs. Jego efekt utrzymuje się przez 3-4 tygodni.

 

Lash Noir bezpiecznie pokrywa i podkręca rzęsy, równocześnie dodając zdumiewającą objętość, długość i głęboki, ciemny aksamitny kolor. W odróżnieniu od innych typów semi-permanentnych tuszy do rzęs, LashNoir daje gwarancje doskonałej jakości i długowieczności, czyli właśnie to, o czym każda kobieta marzy.

 

Zabieg semi-permanentnego tuszowania rzęs polega na nałożeniu na naturalne rzęsy Klientki tuszu Lash Noir, który po wyschnięciu staje się wodoodporny. Jego zaletą jest również wysoka jakość składników, zapewniających lekkość i elastyczność preparatu już po nałożeniu.

 

Jest to rewelacyjny zabieg dla Pań które lubią dobrze wyglądać w każdych warunkach - deszcz, śnieg, basen, wakacje w tropikach, śnieżne szaleństwo w górach, oraz dla kobiet zabieganych, które chcą zminimalizować czas porannych przygotowań do wyjścia.

lashnoir3

Więcej informacji o produkcie na stronie internetowej www.lashnoir.pl
Lub pod numerem telefonu 502 691 485

Oceń ten artykuł
(15 głosów)