Wydrukuj tę stronę

Maska Karboksylowa CO2 Gel 5sztuk

carboxy maskDzięki swoim właściwościom maska Karboksylowa Co2 może być stosowana do każdego typu skóry.

 

Czym jest maska Karboksylowa?

Pierwotnie była stosowana do leczenia ran. Z biegiem czasu stwierdzono, że żel ma dobroczynny wpływ na zmniejszenie zawartości tłuszczu podskórnego. Badania wykazały, że jego właściwości można wykorzystać w preparatach do pielęgnacji twarzy. obecnie jest używany do pielęgnacji skóry i kontroli konturu twarzy. Maska jest prosta i łatwa w użyciu.

 

Jakie są efekty?

  • rozjaśnienie – CO2 daje rozświetlenie twarzy poprzez zwiększenie cyrkulacji krwi w skórze.
  • uelastycznienie – CO2 zwiększa aktywację syntezy białka.
  • łagodzenie skóry problematycznej –  zwiększenie cyrkulacji zmniejsza wiele problemów skórnych w szczególności pryszcze i piegi.
  • poprawa owalu twarzy – skóra absorbuje CO2 co powoduje zagęszczenie warstwy lipidowej. Zagęszczenie skóry wpływa na poprawę owalu twarzy
  • nawilżanie – składniki aktywne zawarte w masce CO2 skutecznie nawilżają naszą skórę, jak również równoważą poziom nawilżenia skóry tłustej.
  • poprawa napięcia skóry – ze względu na zwiększenie przepływu krwi, metabolizm oraz aktywacje syntezy białek maska CO2 poprawia elastyczność i wygładza powierzchnię  skóry.

Efekt BOHR’A

Wytworzone w skórze małe bąbelki CO2 wywołują naturalną reakcję skóry. W miejsce CO2 organizm wysyła poprzez krew duże ilości tlenu. W naczyniach włosowatych następuje zwiększenie przepływu krwi, skóra dotlenia się oraz z większa metabolizm komórek skóry, co bezpośrednio przekłada się na kondycję skóry.

 

Źródło: http://www.dagracosmetics.pl/

 

Oceń ten artykuł
(8 głosów)