Wydrukuj tę stronę

N-Renewal i mezoterapia frakcyjna z wykorzystaniem urządzenia Derma N-Skin Pen

derma penZ wiekiem skóra każdego z nas starzeje się. Pojawiają się zmarszczki, zwiotczenia i przebarwienia, naskórek jest ścieńczały. Spada aktywność fibroblastów i zmniejsza się ilości włókien kolagenowych i elastanowych. Skóra regeneruje się zdecydowanie wolniej, ponieważ osłabieniu ulegają jej mechanizmy obronne. Procesy różnicowania się komórek spowalniają. Obniżona zostaje odporność na stres i czynniki środowiskowe. Zmniejsza się ilość glikozaminoglikanów i proteoglikanów. Melanina jest rozkładana nierównomiernie i zmniejsza się ilość gruczołów łojowych.

 

Specjaliści na całym świecie nieustannie szukają rozwiązania jak zatrzymać czas i odwrócić te procesy. Mezoterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów w ofercie gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Połączenie perforacji naskórka z aplikowaniem innowacyjnych składników aktywnych, gwarantuje spektakularne efekty w możliwie najkrótszym czasie. 

 

Poprzez nakłuwanie skóry tworzymy drobne urazy, co uruchamia w skórze naturalne procesy naprawcze. Produkowane są substancje stymulujące fibroblasty do podziału i zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Pogrubia się także naskórek. Dzięki zabiegowi mikronakłuwania skutecznie przeciwdziałamy starzeniu się skóry, jesteśmy w stanie spłycić blizny potrądzikowe i zniwelować rozstępy. Jest to także świetna profilaktyka łysienia.

 

Dzięki mikronakłuciom jesteśmy w stanie zwiększyć przenikanie składników aktywnych w głąb skóry aż o 70%! Z tego powodu ogromne znaczenie ma jakość i bezpieczeństwo preparatów stosowanych bezpośrednio po zabiegu. Przebadane dermatologicznie, nowej generacji i działające kompleksowo produkty, oddaje w ręce profesjonalistów polska firma N-Symbiosis. Linia ampułek do mezoterapii N-Renewal gwarantuje świetne rezultaty i zadowolenie klientów.

 

Odpowiednia technika wykonania zabiegu i najlepsze preparaty są niezwykle silnym orężem w walce z problemami skóry. Urządzeniem gwarantującym prawidłowość wykonania zabiegu jest Derma N-Skin Pen. To wyposażone w jednorazową, wymienną końcówkę z igłami urządzenie . Dzięki możliwości regulacji prędkości pulsacji igieł i ich długości, jesteśmy w stanie precyzyjnie opracować zarówno twarz, owłosioną skórę głowy, skórę na ciele jak i obszary najtrudniejsze i słabo dostępne-okolica oczu czy ust.

 

 

 

Źródło:http://n-symbiosis.com/

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)