wtorek, 10 grudnia 2019
Miło Cię widzieć!
FOCUS RF+ AUTO-FOCUS 3D SYSTEM - Napinacz skóry

Zapotrzebowanie na zabiegi napinające skórę oraz kształtujące ciało jest nieograniczone. Nowoczesne zabiegi napinania skóry oraz kształtowania ciała szybko stają się jednymi z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się technik odmładzania skóry. Obecnie pragniemy kształtowania ciała oraz redukcji cellulitu bez konieczności wykonywania ćwiczeń fizycznych. FOCUS RF zapewnia rozwiązanie zarówno zadowalające jak i korzystne, a także trwalszą redukcję zmarszczek osiąganą bez stosowania tzw. „wypełniaczy” skóry.

 

Wzmocnienie struktury skóry oraz minimalizacja zmarszczek przywracające gładkość naszej skórze tradycyjnie wymagało zastosowania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych bądź technik ablacyjnych, jak np. resurfacing laserowy lub peeling chemiczny. Sposoby te z powodu występujących po nich dolegliwości, przedłużającego się okresu rekonwalescencji oraz wysokiego ryzyka wystąpienia dyschromii [zaburzenia pigmentacji] straciły na popularności.

 
DIAGRAMs
 
 • Usługi na ciało i twarz wykonywane urządzeniem FOCUS RF znacznie zwiększą Twoje dochody

W ciągu następnych pięciu lat powstający obecnie odcinek rynku zajmujący się zabiegami napinania skóry i kształtowania sylwetki stanie się fundamentalnym katalizatorem bezprecedensowego rozwoju globalnego przemysłu kosmetyki estetycznej. Przewiduje się, że urządzenia do napinania skóry oraz kształtowania sylwetki szturmem wezmą kategorię urządzeń kosmetyki estetycznej, łączne roczne tempo wzrostu zastosowania tych urządzeń ocenia się na ponad 15%. Kobiety martwią się oznakami starzenia. W badaniu Harrisa dla Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Medycyny Plastycznej przeprowadzonego w roku 2006 stwierdzono, że procent kobiet, które niezmiernie lub bardzo martwią się zmarszczkami i obwisłą skórą wynosi odpowiednio 44% i 41%.

 
 
 

2006

2011*

Liczba zabiegów

14.6Milionów

35.5Milionów

Zarobek z opłat

4.3Bilionów USD

8.5Bilionów USD

*Medical Insight, Inc.2006 Badanie rynku dot. zabiegów napinania skóry

 
 
 

Kształtowanie i redukcja cellulitu to aspekty stanowiące powód do zmartwienia ok. 85% kobiet po okresie dojrzewania. Nawet te posiadające szczupłe sylwetki mają cellulit. Powszechność występowania tego zjawiska spowodowała wytworzenie ogromnego zapotrzebowanie na zabiegi napinania skóry oraz kształtowania sylwetki.

 
Urządzenie FOCUS RF wygładza drobne zmarszczki, podnosi i napina profit twarzy
 • Spektrum elektromagnetyczne

 • Promienie gamma Promienie X Podczerwień Częstotliwość radiowa

 • Światło widzialne

 • Częstotliwość estetyczna Zastrzeżone

 • częstotliwości modulacji (MF) 10000m

Właściwości fotonu
 • ENERGIA (FOTONÓW NA KWANT) ← rosnąca malejąca →

 • CZĘSTOTLIWOŚĆ (OSCYLACJI NA CYKL) ← rosnąca (częstotliwość wyższa) malejąca (częstotliwość niższa) →

 • DŁUGOŚĆ FALI (OD WARTOŚCI SZCZYTOWEJ DO WARTOŚCI SZCZYTOWEJ) ← fala krótsza fala dłuższa →

Jednobiegunowa RF (elektroda pojedyncza), RF – Częstotliwość radiowa – Konfiguracja elektrod

Prąd RF dostarczają elektrody dotykające skóry. Dwie najpopularniejsze konfiguracje elektrod w urządzeniach RF dostępnych obecnie na rynku to konfiguracja dwubiegunowa/trójbiegunowa i jednobiegunowa. Te dwie konfiguracje różnią się od siebie w polu energii pochodnej, ale efekt końcowy działania energii na tkankę jest podobny.

 
Nieodpowiednia do zabiegów na twarz

W konfiguracji jednobiegunowej jedna elektroda jest aktywna/dodatnia, a druga (dużo większa) jest umieszczona daleko od pierwszej i służy jako podkładka ujemna/uziemiająca. Systemy jednobiegunowe koncentrują gęstość RF o dużej mocy na pojedynczej elektrodzie zapewniając relatywnie głęboką, ale bardziej przypadkową penetrację oraz rozproszone wydatkowanie wraz ze zmniejszeniem się gęstości RF oraz mocy, a to dlatego, że prąd ma do przebycia długą drogę od źródła emitowanej mocy. Prąd jednobiegunowy przechodzi przez ścieżkę o najmniejszym oporze, a to łączy się z utratą tkanki tłuszczowej na twarzy z powodu zastosowania nadmiernych poziomów energii RF, przez co twarz wydaje się jeszcze starsza, bardziej pomarszczona, ponadto istnieje nawet ryzyko spowodowania wklęśnięć w twarzy.

 
FOCUS RF Dwubiegunowa RF (dwie elektrody) – Bezpieczna do zabiegów na twarz i ciało

W konfiguracji dwubiegunowej FOCUS RF prąd RF przepływa między dwoma identycznymi elektrodami w aplikatorze (kątnicy), jedną dodatnią, a drugą ujemną ulokowanymi w ustalonej odległości. Prąd RF przepływa przez tkankę pod przewidywalnym łukiem między dwoma biegunami bezpiecznie wyznaczonym przez obszar miedzy dwoma elektrodami +/-. Odległość między uchwytami elektrod wizualnie wskazuje osobie obsługującej urządzenie dokładne miejsce, do którego dociera RF. W przypadku systemów dwubiegunowych nie ma potrzeby stosowania uziemienia. Przewidywalny wzór i rozdział prądu dwubiegunowego FOCUS RF w tkankach umożliwia jego bardziej docelowe doprowadzenie, system ten jest bezpieczny, kontrolowany i bardziej dokładny, co stanowi jego główną zaletę. Napinacz skóry Auto-Focus 3D obejmuje programy zadane do lokalizowania i działania na pożądanym obszarze tkanki, wymagając w związku z tym mniejszej ilości energii do rozgrzania skóry właściwej. Co z kolei zapewnia mniejsze odczucie dyskomfortu oraz niebolesne rezultaty.

   
 FOCUS RF napina i poprawia, a na dodatek – zarabia

Główną zaletą systemu Auto-Focus 3D będącego patentem FOCUS RF jest jego aktywna wizualnie grafika, efektywna i sterowana dystrybucja prądu RF wewnątrz przewidywalnego łuku docelowego obszaru tanki poddawanej zabiegowi.

FOCUS RF WYKONUJE KORZYSTNE ZABIEGI ESTETYCZNE:
 1. Napinanie skóry

 2. Reformacja kolagenu, odmładzanie skóry, wygładzanie

 3. Kształtowanie ciała, odchudzanie

 4. Redukcja cellulitu

Proces napinania skóry za pomocą FOCUS RF

Na skutek wibracji RF o niskiej częstotliwości dochodzi do reakcji naprężenia cząsteczkowego. Włókna kolagenowe zaczynają się kurczyć, nawet do 65%. Skóra wygładza się.

Przebudowa kolagenu, odmładzanie twarzy, wygładzanie skóry za pomocą FOCUS RF

Auto-Focus 3D bezpiecznie i skutecznie pozwala na selektywne ogrzewanie tkanki na różnych głębokościach, naprężenie szkieletu kratowego wspierającego tkankę tłuszczową oraz na częściową denaturację istniejącego kolagenu, usprawniając w ten sposób formowanie się nowego kolagenu. Kiedy włókna kolagenowe są ogrzane, niektóre z połączeń sieciowych ulegają przerwaniu, ale nie zniszczeniu, kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu, dochodzi do ponownego utworzenia kolagenu. Tak zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy odnowy (proliferacja fibroblastyczna oraz neokolageneza).

Kształtowanie/Odchudzanie ciała za pomocą FOCUS RF – efektywne, ukierunkowane i zmniejszające obwód pasa zabiegi

Zabiegi kształtowania sylwetki mogą pomóc w przywróceniu optymalnego kształtu konkretnym obszarom ciała. Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi. FOCUS RF termicznie pobudza przekrwienie i zwiększa przepływ krwi oraz uwalnia wolne kwasy tłuszczowe. Stymuluje nowy kolagen oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy.

Otyłość odgrywa ważną rolę w homeostazie tkanki tłuszczowej, ale można przekształcić ją w hipertermię za pomocą urządzenia FOCUS RF . Hipertermia pobudzana elektrotermolizą selektywną przy użyciu FOCUS RF zwiększa przepływ krwi w obrębie obszaru poddawanego zabiegowi i usprawnia drenaż złogów tłuszczowych, dezintegrację oraz apoptozę indukowanych ciepłem komórek tłuszczowych. Zabieg kształtowania i odchudzania ciała przeprowadzany przy użyciu FOCUS RF powoduje w efekcie redukcję obwodu w pasie oraz w udach.

Mądra inwestycja, na którą Cię stać – natychmiastowy i nadzwyczajny zwrot inwestycji
 • TECHNOLOGIA AUTO-FOCUS 3D – WYJĄTKOWO ŁATWY W UŻYCIU WYŚWIETLACZ

Opatentowana technologia AUTO-FOCUS 3D umożliwia operatorowi urządzenia regulację penetracji RF za pomocą graficznego wyświetlacza przeprowadzanej na tkankach skóry. AUTO-FOCUS 3D umożliwia wyświetlenie oraz ręczny wybór obszarów tkanki, może funkcjonować także według wybranych parametrów zalecanego wyboru głębokości penetracji celem osiągnięcia optymalnych rezultatów AUTO-FOCUS 3D kumuluje i skupia ogrzewanie termalne oraz stymulację na odpowiedniej głębokości oraz wybiera obszar docelowy tkanki. Focus RF umożliwia dokładną i kontrolowaną denaturację według warstwy skóry oraz objętości tkanki. Tak skuteczna stymulacja termalna RF zapewnia osiąganie zgodnych z przewidywaniami rezultatów estetycznych: kształtowania, odchudzenia, ponownego wytworzenia kolagenu, napięcia i skurczenia na pewnych głębokościach, po których dochodzi do neokolagenezy.

 
 
 

Sterowanie urządzeniem Auto-Focus 3D oraz (1) programy zadane na ciało i twarz pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie zabiegów oraz zarabianie pieniędzy za pomoca napinacza skóry Focus RF

 
 
 

Zadane programy zabiegów za pomocą FOCUS RF:

 • Czoło

 • Twarz

 • Dekolt

 • Okolice wokół oczu

 • Brzuch

 • Plecy

 • Ramiona

 • Ręce

 • Nogi , dłonie , stopy

 
 • Wizualna nawigacja (Auto-Focus 3, obracanie pacjenta/modelu) usprawnia, ułatwia i przyspiesza sesje zabiegowe.

 • NALEŻY DOKŁADNIE PRZYJRZEĆ SIĘ MODELOWI I WYBRAĆ JEDEN Z CZTERECH ZADANYCH PROGRAMÓW DOTYKAJĄC TWARZ, CIAŁO LUB NOGI MODELU.

 
 
 

PRZYKŁADOWE wybory z menu:

Przycisk dot. czoła: wybrać zadany program zabiegowy na czoło

Przycisk dot. twarzy: wybrać zabieg na twarz

Przycisk dot. okolic wokół oczu: wybrać zabieg na okolice oczu

Procedura przyśpieszająca zabiegi zadane

Zastrzeżona technologia Auto-Focus 3D zapewnia skuteczne i celne zabiegi

 

 
 
Zadowalające rezultaty – kształtowanie, podnoszenie, tonowanie, napinanie i odchudzanie

FOCUS RF – redukuje oznaki cellulitu, wygładza strukturę i zmniejsza pojawianie się cellulitu.

Cellulit charakteryzuje się występowaniem podzielonych odcinków podskórnej tkanki tłuszczowej, które migrują w strukturze podskórnej tkanki elastycznej. Cellulit wynika z magazynowania tłuszczu w tkance podskórnej, który odstaje przez elastyczną warstwę tkanki łącznej pokrywającej zmagazynowany w skórze właściwej tłuszcz, w tym także głębiej leżące połączenie podskórno-skórne oraz podskórne warstwy tłuszczu, powodując nierówności skóry określane jako skórka pomarańczowa.

 

Anatomia cellulitu

 

Zdrowa tkanka

Niezdrowa tkanka

Naskórek

Punkty mocowania

Skóra właściwa

Skórka pomarańczowa (stan hipertroficzny)

Płaty tłuszczu

Naskórek

Płatki tłuszczu

Skóra właściwa

Adipocyty

Hipertroficzne (spuchnięte) płaty tłuszczu

Tkanka łączna

Skurczenie pionowych włókien łączących

Pionowe włókna łączące

Punkt mocowania

Normalna warstwa głęboko położonego tłuszczu

Powięź powierzchowna

Mięsień

Hipertroficzna warstwa tłuszczu

 

Mięsień

 

Opatentowany system Fokus RF technologii Auto-Focus 3D może pomóc wygładzić i napiąć skórę dotkniętą cellulitem poprzez naprężenie skórne przegród włóknistych na skutek termicznych obrażeń układu naczyniowego. RF stosowana w Fokus RF napina i obkurcza warstwę tkanki znajdującą się między skórą właściwą a tkanką podskórną.

 

Fokus RF maksymalizuje dostawę energii RF do powierzchniowego tłuszczu podskórnego tworząc selektywnie zlokalizowane obrażenia termiczne w połączeniach tłuszczowych w efekcie powodujące widoczną poprawę skóry dotkniętej cellulitem. Wzmocnienie skóry stanowi zasadniczy warunek długotrwałej poprawy stanu skóry dotkniętej cellulitem.

 
 
Głowica FOCUS RF:
 

Mini głowica

Tę głowicę stosuje się do oczu, nosa, rąk oraz obszaru wokół ust. Usuwa i redukuje zmarszczki oraz worki pod oczami. Termalnie stymuluje obrzęk w głębokich fałdach, denaturację kolagenu, neokolagenezę i napina powiększone pory, przyspiesza drenaż limfy, eliminację toksyn, rozjaśnia skórę i wygładza jej strukturę.

Głowica do twarzy

Głowica ta ma wbudowany bezpośredni system chłodzenia, stosuje się ją na twarz, dekolt i ręce. Likwiduje drobne zmarszczki, usuwa i redukuje zmarszczki, kształtuje, napina i podnosi profil twarzy, zwiększa elastyczność skóry, napina powiększone pory, rozjaśnia piegi i pomaga wygładzić skórę.

Duża głowica do ciała

Tę dużą głowica stosuje się do ciała. Kształtuje sylwetkę, napina, redukuje cellulit. Wygładza strukturę skóry, wspomaga redukcję tłuszczu, pomaga eliminować toksyny oraz wzmacnia naskórek.

 

 
FOCUS RF kształtuje i odchudza ciało

 
 
FOCUS RF osiąga „estetyczne strefy temperaturowe” oraz właściwą głębokość penetracji stratum corenum [najbardziej zewnętrzna warstwa naskórka Stratum Lucidum.
 • stratum Granulosum

 • Stratum Spinsum

 • Stratum Basal

 • Naskórek

 • Połączenie skórno-naskórkowe [DEJ]

 • Skóra właściwa

 • Połączenie skórno-podskórne [SDJ]

 • Podskórna warstwa tłuszczu

Pojawiła się technologia napinania skóry

Kontrolowana energia termalna jest metodą obkurczania luźnej i zwiotczałej skóry poprzez dobrze znany mechanizm denaturacji kolagenu. Indukowana ciepłem denaturacja kolagenu występuje zazwyczaj w temperaturze 65ºC.

Energia częstotliwości radiowej (RF) w określonym zakresie częstotliwości od dawna wykazuje skuteczność w diatermii rehabilitacyjnej oraz do ogrzewania tkanki w elektrochirurgii. Ostatnio RF stała się nowym, atrakcyjnym źródłem energii do różnorodnych zastosowań kosmetyki estetycznej oraz dermatologicznej. W wielu badaniach udowodniono, że fotony RF skutecznie napinają tkankę wywołując widoczny efekt liftingu skóry. Selektywna elektrotermoliza poprzez częstotliwość radiową oferuje bezpieczną i skuteczną metodę nieablacyjną wzmocnienia zwiotczałej tkanki oraz eliminacji zmarszczek twarzy.

 

RF penetruje ciało i jest głęboko absorbowana ze stosunkowo niewielkim odczuciem ciepła. Podczas gdy tradycyjne systemy laserowe wytwarzają ciepło kierując się na konkretne chromofory technologia RF będąca własnością FOCUS RF oraz system Auto-Focus 3D dostarcza kontrolowane ciepło estetycznych stref termalnych poprzez impedancję tkanki, w rezultacie zapewniając zarówno częstotliwość nośną (MHz CF) jak i pięć zastrzeżonych częstotliwości wolno-modulujących (MF). RF działa szczególnie dobrze na tkance składającej się z kolagenu, kurczy włókna kolagenowe potraktowane ciepłem. RF napina i dostosowuje skórę poprzez restrukturyzację struktury kolagenowej skóry. Energia RF może być bezpiecznie i skutecznie stosowana do każdego rodzaju skóry. Dodatkową korzyścią wynikająca ze stosowania RF jest stymulacja fibroblastów oraz formacja nowego kolagenu.

 
RF – fotony częstotliwości radiowej – podstawy

Energia RF jest formą energii elektromagnetycznej fotonów o szerokim zakresie częstotliwości od 3 kHz do 300kHz. Energia RF o niskiej częstotliwości oddziałuje na skórę poprzez emisję fal o niskiej częstotliwości, które naśladują termiczne efekty laserów o wyższej częstotliwości, urządzeń działających na podczerwieni oraz intensywnie pulsujących źródeł światła. Energia fotonu RF jest podobna do energii optycznej i termicznie oddziałuje na tkankę. Ilość energii RF FOCUS RF aplikowana na skórę można łatwo konfigurować za pomocą systemu Auto-Focus 3D, aby dotrzeć do konkretnych tkanek.

 

Wspaniale szkolenie, wsparcie i usługa

 
Korzyści z FOCUS RF:
 • Niedrogi: Technologia o efektach dwukrotnie lepszych za połowę ceny porównywalnych systemów.

 • Szybki zwrot inwestycji: FOCUS RF zapewnia najnowszą technologię w formie urządzenia łatwego w obsłudze i w konkurencyjnej cenie.

 • Zabiegi na twarz i ciało: Jeden system – wielorakie opcje zabiegów. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów bądź systemów.

 • Zwiększona ilość obsługiwanych pacjentów: Dziesięć różnych programów pozwala na szybkie przeprowadzenie różnorodnych zabiegów napinania skóry twarzy i ciała.

 • Elastyczność: Fokus RF oraz programowanie wizualizuje i umożliwia wybór głębokości oraz obszar zabiegu.

 • Łatwość integracji: Duże 10-calowe wyświetlacze kolorowe LCD pokazują graficzny interfejs użytkownika uzupełniony trójwymiarowym modelem oraz wyświetlaczem skóry, który przyspiesza zabiegi.

 • Trzy dwubiegunowe głowice : zapewniają maksymalną liczbę zabiegów.

 • Trwale rezultaty: Ekskluzywna technologia FOCUS RF penetruje wszystkie warstwy skóry, w tym także najgłębsze warstwy skóry właściwej, co powoduje obkurczanie i przekształcanie kolagenu. FOCUS RF zapewnia dokładniejszą metodę wykonywania zabiegów na tkance docelowej niż inne zabiegi usuwające zmarszczki.

 • Zabiegi na każdy rodzaj skóry: zapewnia trwałe rezultaty każdemu rodzajowi skóry.

 • Zero rekonwalescencji: Szybkie, komfortowe zabiegi pozwalają pacjentom szybko wrócić do normalnych zajęć bezpośrednio po zabiegu.

 • Niskie koszty zabiegów: Fokus RF nie wykorzystuje żadnych elementów jednorazowych, co oznacza wyższe zyski.

 • Szybkość zabiegów: Ekskluzywna technologia FOCUS RF wyznacza i pokazuje konkretną głębokość skóry, na której stosowany zabieg przyniesie wydajne rezultaty.

Źródło: http://focusrf.com/pl/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)