Wydrukuj tę stronę

Techniki sprzedaży i marketingu usług beauty – szkolenie Akademii Zarządzania

versu zsuW lutym w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie w ramach, zainicjowanej przez Versum, Akademii Zarządzania Salonami Urody. Tym razem spotkanie poprowadzi trener biznesu Marta Fiłoń.

 

Nowy kurs Akademii Zarządzania będzie poświęcony sprzedaży i marketingowi usług beauty. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zwiększać sprzedaż i zdobywać nowych klientów, prowadzić skuteczne akcje promocyjne salonu, czy budować autorytet eksperta. Zdobędą również praktyczne umiejętności oraz zapoznają się z technikami zwiększania częstotliwości wizyt, sprzedaży voucherów, czy zachęcania do kolejnych zamówień.

 

Swoją wiedzą podzieli się Marta Fiłoń, doświadczony szkoleniowiec z zakresu sprzedaży usług oraz produktów salonu i spa, marketingu czy motywowania pracowników.

 

Pomysłodawcą i organizatorem Akademii Zarządzania Salonami Urody jest system Versum, który już wcześniej uruchamiał bądź patronował przedsięwzięcia edukacyjne dla branży hair & beauty. Można tu wspomnieć m.in. o edukacyjnym blogu Akademia Versum, czy najnowszej książce Iwony Marhulets „Poradnik Fryzjera”.  

 

Szkolenie Techniki sprzedaży i marketing usług beauty odbędzie się w Warszawie, 12 lutego 2016 r. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie Akademii Zarządzania. http://strona.versum.pl/szkolenie-mf-iazsu?utm_source=PKIK&utm_medium=mail&utm_campaign=szkolenieMF1


Więcej o organizatorze na: www.versum.pl

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)