Wydrukuj tę stronę

Ulverin, czyli technologii HIFU!

Każda z nas zawsze przeżywa zarówno radość jak i stres przed randką, spotkaniem z przyjaciółmi czy uroczystością rodzinną. Co mam założyć, jak się uczesać, czy wyglądam dobrze, czy nie przybyło mi zmarszczek i jakiś niedoskonałości na twarzy. Patrzymy w lustro. Pojawiają się myśli: ojej to już pojutrze. I co mam zrobić ze zmarszczkami, które właśnie dojrzałam, zauważyłam. Nagle stały się większe i głębsze? Będę tylko o nich myśleć przez całe spotkanie! Jak zlikwidować zmarszczki szybko i bezboleśnie? Jak rozjaśnić skórę, jak odmłodzić się w „jeden” dzień?

Podpowiem: Ulverin, czyli technologii HIFU!

W takich przypadkach zabieg przy użyciu Ulverinu jest najlepszym rozwiązaniem. Wiele pacjentek Kliniki Medycyna Młodości może to potwierdzić. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty, skóra jest bardziej napięta przez co zmarszczki są mniej widoczne. Zabieg przy użyciu Ulverinu nie wymaga czasu na rekonwalescencję.

Co możemy poprawić przy użyciu Ulverinu:

  • napięcie skóry na policzkach – redukcja “chomików”

  • poprawę napięcia skóry w obrębie żuchwy,

  • redukcja podbródka,

  • redukcję zmarszczek poziomych na czole i okolicach skroniowych,

  • poprawę stanu skóry na szyi, dekolcie.

  • uniesienie brwi,

Ulverin sprawdza się również jako pomoc w upiększeniu okolic, gdzie przeszkadza nam nadmiar tkanki tłuszczowej lub wiotka skóra, np. okolice brzucha, ud, przedramion.

Poczucie, że wygląda się młodo i naturalnie dodaje każdemu dobrego humoru i poczucia zadowolenia z siebie oraz pewności na każdym spotkaniu towarzyskim. Z praktyki Kliniki Medycyny Młodości wiemy, że zabiegi medycyny estetycznej mogą być trampoliną do tego, aby zmienić sposób myślenia o sobie i swoim wyglądzie w każdym wieku.

Jeśli potrzebujecie odmładzającego zabiegu na „zaraz” polecamy Ulverin.

http://www.drbrumer.pl/

Oceń ten artykuł
(5 głosów)