Wydrukuj tę stronę

Z rumieniem Ci nie do twarzy!

Cera naczynkowa może występować przy każdym rodzaju skóry, jednak najbardziej narażona na powstawanie przykrych zmian naczyniowych jest skóra cienka, płytko unaczyniona, delikatna i wrażliwa. Niewłaściwa pielęgnacja skóry naczyniowej prowadzi do pogrubienia, a w konsekwencji do trwałego rozszerzenia się włosowatych naczyń krwionośnych. Ulęgają one stopniowej degeneracji, spada ich elastyczność i szczelność, przez co w przestrzeniach międzykomórkowych tworzą się obrzęki. Powodują one reakcję zapalną, która utrwala zmiany rumieniowe. Na skutek tych wszystkich procesów zwykła pajączki mogą zmienić się w trudny do leczenia trądzik różowaty.

z rumieniem

Marka Exuviance - amerykanski ekspert w kosmetologii medycznej, opracowała nowatorski sposób pielęgnacji skóry naczyniowej i z trądzikiem rózgowatym.
– Exuviance STOP NACZYNKOM

z rumieniem1

Exuviance STOP NACZYNKOM – zabieg profesjonalny.


Serce zabiegu stanowi Exuviance Piling do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym, który dzięki specjalnej formule amfoterycznej zapewnia wysoka skuteczność terapeutyczna bez ryzyka podrażnienia skóry. Specjalnie dobrane składniki aktywne gwarantują oddziaływanie na przyczynę problemu – zdegenerowane naczynia krwionośne. Intensywnie pobudzają procesy regeneracji i odnowy oraz aktywują naprawcze szlaki metaboliczne w obrębie naczyń krwionośnych i skóry.


Pełna procedura zabiegu Exuviance STOP NACZYNKOM uwzględnia połączenie Exuviance Pilingu do skóry naczyniowej z zaawansowanymi technikami kosmetycznymi i medycyny estetycznej, w mistrzowski sposób łącząc medyczna skuteczność
z kosmetyczna przyjemnością stosowania.


Exuviance STOP NACZYNKOM – terapeutyczna uzupełniająca pielęgnacja domowa opiera się na trzech krokach:


KROK 1: Naprawiaj swoja naczynkową cerę za pomocą Exuviance Serum Anti-redness - kojącego serum do skóry naczyniowej, który bardzo skutecznie i w krótkim czasie zwalcza przyczyny i oznaki rumienia. Działa przeciwzapalnie i wyciszająco, uszczelnia naczynia krwionośne i zapobiega ich pękaniu.


KROK 2: Pielęgnuj przy użyciu Nowość Exuviance Bionic Oxygen Facial - Dotleniajacej Maski-Pianki, która zawiera czysty tlen cząsteczkowy i kompleks kwasów PHA BIONIC. Pobudza procesy odnowy komórkowej, głęboko nawilża, wygładza i dotlenia. Redukuje rumień i podrażnienia. Poprawia kondycje naczynek włosowatych.

 

KROK 3: Koryguj i chroń stosując Nowość Exuviance Cover Blend -  podkład anti-aging SPF20 - podkład odmładzający z unikalnym kompleksem anti-aging (glukonolakton, kwas laktobionowy, witamina E), który gwarantuje perfekcyjny wygląd bez smug, grudek i efektu maski. Zapewnia delikatne lub średnie krycie, doskonale dopasowując się do naturalnego odcienia skóry.

 

Rezultaty potwierdzone klinicznie:

  • Aplikacja serum 2x dziennie przez okres 2 tygodni.
  • 92% redukcja zaczerwienienia skóry
  • 83% natychmiastowa ulga po 2 godzinach
  • 75% trwałe ukojenie po 2 tygodniach stosowania
  • 100% tolerancja preparatu.

Źródło: http://cosmomed24.pl/

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)