Wydrukuj tę stronę

Informacje na temat Warsaw DentalMedica Show 2018

05 lutego 2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw DentalMedica Show. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce łączące i integrujące środowisko stomatologów i lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Odbędzie się w dniach 6-8 września 2018 roku w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.

 

                Warsaw DentalMedica Show – wystawa i targi stomatologii i medycyny estetycznej realizowane będą w niepowtarzalnej na polskim rynku formule wielkiego, branżowego show. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu, na żywo zobaczyć najnowsze rozwiązania dla branży, prezentowane w niekonwencjonalny sposób, z dużą liczbą otwartych pokazów, warsztatów, prezentacji i wykładów bezpośrednio na stoiskach Wystawców. Zadbaliśmy o to, żeby wszyscy Wystawcy zainteresowani taką formą własnego wystąpienia targowego uzyskali na to miejsce – dodatkową powierzchnię prezentacyjną w ramach zamówienia stoiska. Zapewnimy również dostęp do sal prezentacyjnych, które dla wygody zwiedzających – wszystkie znajdą się w obrębie pawilonów wystawienniczych.

                Na wystawie znajdziemy m.in. strefę Testów, strefę Laserów, strefę Workshop, strefę Stomatologii Przyszłości, strefę Stomatologii Holistycznej. Zaprezentowane zostaną też m.in. najnowocześniejsze metody cyfryzacji gabinetów i rozwiązań technologicznych związanych z zastosowaniem drukarek 3D.

 

                Po raz pierwszy na taką skalę w Polsce na targach o tematyce stomatologicznej pojawi się sektor medycyny estetycznej. Podczas naszego wydarzenia spotkają Państwo specjalistów, którzy swoją pracą wyznaczają nowe kierunki w stomatologii i medycynie estetycznej! Nasi prelegenci i specjalnie zaproszeni goście pokażą nowości medycyny anty-aging, w szczególności zwrócą uwagę na profilaktykę oraz leczenie skutków upływającego czasu i związanego z tym starzenia się tkanek miękkich i twardych w obrębie narządu żucia i skóry.

 

                Warsaw DentalMedica Show to również szczególne miejsce dla lekarzy stomatologów do pozyskiwania interdyscyplinarnej wiedzy z innych dziedzin, nie tylko medycznych, również prawnych, marketingowych czy wpływających na jakość pracy nowoczesnych gabinetów.

                  Tylko tutaj, w ciągu 3 dni targowych będą mogli dowiedzieć się np. jak w ciągu jednego dnia dokonać metamorfozy pacjenta od strony stomatologicznej i medycyny estetycznej, jak rozpoznać u pacjenta wczesne objawy onkologiczne,
jak w delikatny sposób poinformować go o wykrytych ogniwach choroby. Część wydarzenia zostanie bowiem poświęcona problemom onkologii stomatologicznej, sferze psychiki pacjenta oraz etyce w gabinecie stomatologicznym.

Podczas targów nie zabraknie również spotkań dla lekarzy poświęconych przedsiębiorczości i praktycznym aspektom prawnym niezbędnym do wykonywania działalności w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Od najlepszych w Polsce wykładowców będzie można dowiedzieć się jak efektywnie zmotywować się do pracy,
w jaki sposób promować usługi swojego gabinetu, jak rozwijać biznes stomatologiczny.

                Na targach pojawią się również zagadnienia dla lekarzy stomatologów związane z manualną terapią holistyczną,fizjoterapią dla lekarzy stomatologów, leczeniem interdyscyplinarnym czy terapiami alternatywnymi, a więc dodatkowymi aspektami codziennego funkcjonowania w zawodzie stomatologa.

Specjalną uwagę poświęcimy też nowoczesnej tematyce i praktyce skierowanej do techników dentystycznych.
Nie zapomnimy również o warsztatach dla asystentek i higienistek stomatologicznych oraz specjalnej strefie poświęconej przedsiębiorczości tak aby każdy stomatolog, mógł na naszych targach zadbać również o te aspekty funkcjonowania swojego gabinetu.

                Poza częścią wystawienniczą i targową, w trakcie wydarzenia lekarze stomatolodzy będą oczywiście mogli wziąć udział w międzynarodowej konferencji – forum stomatologiczno-medycznym. Będzie ona bezpośrednio połączona z całą częścią wystawową, aby w trakcie przerw w wykładach i referatach praktycznie wszyscy uczestnicy konferencji mogli wybrać się na stoiska wystawców i efektywnie spędzić na nich czas.

                Jesteśmy zdeterminowani, aby program naukowy naszego wydarzenia odpowiadał przede wszystkim potrzebom praktycznym lekarzy stomatologów, dlatego do udziału w nim zaprosiliśmy najwybitniejszych polskich praktyków oraz znakomitych gości zagranicznych.

 

                Naszym celem jest stworzenie branżowych targów medycznych będących dla lekarzy zarówno miejscem poszerzenia i zdobywania wiedzy praktycznej i wymiany zawodowych doświadczeń, poznawania nowinek technologicznych, jak i niespotykanej gdzie indziej integracji branży i spotkań w luźnej biznesowo-prywatnej atmosferze!

                Na terenie całej wystawy zaplanowaliśmy kilka stref restauracyjnych gdzie, w zależności od rodzaju zakupionego karnetu wejściowego, goście targowi będą mogli skorzystać z posiłków i miejsca na spotkania towarzyskie w wyjątkowo promocyjnej formie lub całkowicie nieodpłatnie – w ramach całego swojego pobytu na targach. Dla stomatologów, którzy przyjadą na Warsaw DentalMedica Show ze swoimi pociechami, zaplanowaliśmy specjalną strefę gier i zabaw dziecięcych,
w której będzie można pod bezpieczną opieką pozostawić dzieci, w czasie pobytu na terenie Ptak Warsaw Expo.

                Państwa Klientom zapewnimy również dodatkowe atrakcje, dzięki którym będą chcieli jak najwięcej czasu spędzić
na targach. Na terenie wystawy pojawią się specjalne strefy relaksacyjne, sala rehabilitacyjna i terapii manualnej, strefa dóbr luksusowych – z możliwościami degustacji, samplingu i testów. Tak aby z naszej imprezy nie chciało się wyjeżdżać!

                Postawiliśmy też na stworzenie wyjątkowego miejsca, gdzie wystawcy będą mogli podjąć swoich szczególnych gości targowych w specjalnej strefie Premium VIP, w spokojniejszej atmosferze, bez targowego zgiełku, ale jednocześnie
nie opuszczając terenu targów.

                A całości owocnego pobytu na targach dopełni niepowtarzalna, zaplanowana na kilkaset osób wieczorna Gala, organizowana na terenach targowych, z atrakcyjnymi występami tanecznymi i doskonałą zabawą w gorących rytmach,
w gwiazdorskiej obsadzie! Gala na którą w razie wyrażenia takiej potrzeby dowieziemy naszych Wystawców i zapewnimy powrotny transport do hoteli, po jej zakończeniu.

 

Miło mi poinformować, że ten nowatorski na polskim rynku medycznym projekt wystawienniczy będziemy realizować wspólnie z naszym partnerem i współpomysłodawcą formuły wydarzenia – firmą PPH CERKAMED ze Stalowej Woli.

Organizatorem Międzynarodowych Targów i Forum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw DentalMedica Show 2018 jest centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo – dynamicznie rozwijający się organizator targów, wystaw oraz konferencji, który dysponuje największą w środkowej Europie powierzchnią wystawienniczą.

 

Dlaczego właśnie u nas? Ponieważ Ptak Warsaw Expo to niezwykle dogodna lokalizacja w największej polskiej aglomeracji: jedynie 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy i 12 minut od terminali międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina w Warszawie! Położenie przy zjeździe z trasy S8, w bezpośredniej bliskości skrzyżowania głównych szlaków komunikacyjnych S8, S7 i A2 umożliwia wygodny dojazd samochodem z całej Polski na nasze wydarzenie. Ptak Warsaw Expo zapewnia również 15 tysięcy miejsc parkingowych bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

 

To jedyne takie miejsce w Polsce!

 

                       Zapraszam do współpracy,

                        Agnieszka Dąbkowska

                             Project Manager

                   Warsaw DentalMedica Show

 

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , kom. 502 775 447 , www.dentalmedicashow.pl