Wydrukuj tę stronę

KANIBALIZM W KOREI PÓŁNOCNEJ

19 kwietnia 2013

W ślad za zamieszczonym przez mirror.co.uk doniesieniu w postaci zdjęć i filmów mogących wywołać szok, na których jest pokazany wszechobecny głód i akty kanibalizmu, pojawiły się kolejne informacje o podobnych przypadkach dziejących się w Korei Północnej.

 

Mieszkający obecnie w Australii Koreańczyk twierdzi, że mieszkańcy Chongjin, jedzą ludzkie mięso. W Korei Północnej głód jest tak wszechobecny, że zdesperowani ludzie dopuszczają się zabójstw. Zjadają swoje ofiary, nierzadko oferując ich mięso do sprzedaży. Doniesień o aktach kanibalizmu, jest coraz więcej. Między innymi Express.co.uk opisał przypadek człowieka, który zabił dwoje swoich dzieci, a następnie poinformował o tym fakcie swoją żonę. Ona natychmiast zgłosiła to do Ministerstwa Bezpieczeństwa. Mężczyzna został rozstrzelany.

 

Sankcje ONZ dotykają niestety najbiedniejszych w tym kraju. Władze i gigantyczna armia maja absolutny priorytet w dostawie żywności. Dzieje się to kosztem pozostałej ludności. Rząd Korei Północnej usiłuje szantażować świat, grożąc użyciem bomby atomowej wobec USA, Japonii i Korei Południowej, licząc na to, że świat się ugnie i wycofa swoje sankcje.