Wydrukuj tę stronę

O Agnieszce Zydroń

23 sierpnia 2011 4504
Agnieszka Zydroń wydała dwie książki ( Zazdrość kobieca, 2010 oraz Życie na kredyt, 2011). Pierwsza książka,już w pierwszych miesiacach, po ukazaniu sie na rynku, zyskała statut bestsellera. Książka "Życie na kredyt ", ukazała się w maju, tego roku, i obecnie bardzo dobrze się sprzedaje. W czasie, kiedy zawirowania na rynkach walutowych są bardzo silne, a kursy walut bardzo wpływają na wysokośc rat kredytowych. Pani Agnieszka otrzymuję wiele zaproszeń od mediów, właśnie w związku z tą pozycją. Obecnie jest częstym gościem w TV Biznes, w Warszawie ( programy Po Stronie Konsumenta z panią redaktor Beatą Olszewską oraz Biznes Klub z panią Karoliną Zapaśnik). Nagrania są do obejrzenia na youtube.pl lub stronie internetowej Pani Agnieszki. 24 sierpnia,odbędą się, pierwsze z nagrania do TV 4, program Mała Czarna, gdzie będą poruszane tematy związane z kobietami, naszym życiem na co dzień, jego problemami, psychologią. Ma to być cykl spotkań, w którym Pani Agnieszka bedzie stałym gościem. Jest także Ambasadorką Portalu pkik.pl, o którym twierdzi, że bardzo ją, inspiruje. Uważa że ten Serwis traktuje kobiece piękno kompleksowo, biorąc pod uwagę także nasze wnętrze, psychikę i ducha. Pani Agnieszka otrzymała także, zaproszenie do zostania twarzą Centrum Dermatologii w Katowicach, którego otwarcie przewidziane jest na koniec września. Jest to centrum, które będzie specjalizowało się w ekskluzywnych zabiegach, terapiach i obsłudze klienta ekskluzywnego.

 

Na co dzień, Pani Agnieszka, piszę felietony oraz artykuły do wielu portali kobiecych i informacyjnych a także branżowych - pkik.pl, sn2.pl , onaonaona.pl ( p. Agaty Młynarskiej), ekobiety itd. Pisze także do takich gazet, jak Dziennik Polski oraz Magnes Miasta. Interesuje ją przede wszystkim, tematyka kobieca, psychologia naszych zachowań, związki itd. Obecnie pracuję także nad książką dla klubu sportowego ekstraklasy Cracovia oraz nad poradnikiem na EURO 2012. Poradnik ten, będzie zachęcał, do zdrowego klimatu na stadionach, na które przychodzą także kobiety i dzieci. Pracuję także nad powieścią, którą ma zostać przełożona na scenariusz filmowy.

Recenzje książek, Agnieszki Zydroń, ukazują się miesięcznikach dla kobiet ,takich jak Olivia, Wróżka, Weranda, na wielu portalach i w gazetach codziennych np. w Dzienniku Polskim.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)